Açık Deniz

Üç tarafı denizlerle çevrili bir radyo programı. Deniz insanları ile deniz sohbetleri.

Beysun Gökçin
48. Yayın Dönemi: 5 Kasım 2018 – 5 Mayıs 2019
Her Cumartesi 13:00 - 14:00 arasında
Kayıt Arşivi ve Podcast iTunes / RSS
12 Temmuz 2006
ARC Atlantik yarışında ikinci olan Odienne adlı teknenin kaptanı Handan Güçyılmaz, Açık Deniz programında yarışın son bölümünü ve karaya ayak bastıkları anı anlatıyor. Bu üçüncü ve çok heyecanlı bölümü, oldukça gecikmeli de olsa yayınlıyoruz.
03 Şubat 2006
ARC 2005 (Atlantic Rally for Cruise) yarışını Odienne adlı teknede başarıyla tamamlayan ve altı kadından oluşan ekibin kaptanı Handan Güçyılmaz Serezli, Açık Deniz'in konuğu olmuştu. Tabii ki bu heyecanlı yarışı anlatmaya bir program yetmedi ve işte ikinci bölüm.
15 Ocak 2006
Geçen hafta Açık Radyo'da yayınlanan Açık Deniz programında, Kasım ayında yapılan ARC 2005 (Atlantic Rally for Cruise) yarışını Odienne adlı teknede başarıyla tamamlayan ve altı kadından oluşan ekibin kaptanı Handan Güçyılmaz Serezli, Beysun Gökçin'in konuğuydu.
25 Ekim 2005
Dünyaca ünlü yelkenciler 2006 yılında Mayıs-Haziran aylarında, Cannes-İstanbul arasında yapılacak olan Le Figaro yarışında mücadele edecekler. Ünlü Fransız yelkenci, Lionel Pean Açık Radyo'da "Açıkdeniz" programının konuğuydu.
06 Eylül 2005
Geçen hafta sonu Greenpeace'in Anna isimli yelkenli gemisi, "Barışçıl Enerji" sloganıyla sürdürdüğü turun bir durağı olarak İstanbul'daydı. Açık Radyo da, Anna'nın yanaştığı Kuruçeşme'den, tamamen güneş enerjisiyle yaptığı bir saatlik canlı yayınla bu projeye katıldı.