Bulut Bagatır

-
Aa
+
a
a
a
yan yana duran kesilmiş kütükler
05 Aralık 2021

İklim Haber’den Barış Doğru ve Bulut Bagatır’ın hazırlayıp sunduğu 'İklim Habercileri'nin on birinci programında Türkiye’nin sürdürülebilir gıdaya ulaşma yol haritası ele alındı, orman kanunundaki değişiklik tartışıldı.

28 Kasım 2021

İklim Haber’den Barış Doğru ve Bulut Bagatır’ın hazırlayıp sunduğu “İklim Habercileri”nin onuncu programında COP26’nın yankıları tartışıldı, Türkiye’nin kömürden çıkışına dair yol haritası ele alındı ve farklı şehirlerdeki kömüre karşı olan mücadelelere kulak verildi.

22 Kasım 2021

İklim Haber’den Barış Doğru ve Bulut Bagatır’ın hazırlayıp sunduğu “İklim Habercileri"nin dokuzuncu programında Birleşik Krallık’ın Glasgow kentinde 31 Ekim-13 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen COP26’nın sonuçları ele alındı.

14 Kasım 2021

İklim Haber’den Barış Doğru ve Bulut Bagatır’ın hazırlayıp sunduğu “İklim Habercileri”nin sekizinci programında Glasgow'da devam eden COP26’nın ikinci haftasında yaşanan gelişmeleri ele aldı.

07 Kasım 2021

İklim Haber’den Barış Doğru ve Bulut Bagatır’ın hazırlayıp sunduğu İklim Habercileri'nin yedinci programında Birleşik Krallık’ın Glasgow kentinde devam eden COP26’nın ilk haftasında yaşanan gelişmeleri ele aldı. ​​​​​​

01 Kasım 2021

İklim Haber’den Barış Doğru ve Bulut Bagatır’ın hazırlayıp sunduğu İklim Habercileri'nin altıncı programında BM Çevre Programı'nın "Emisyon Açığı Raporu" ve iklim kriziyle ilgili son gelişmeler ele alındı.

25 Ekim 2021

İklim Haber’den Barış Doğru ve Bulut Bagatır’ın hazırlayıp sunduğu İklim Habercileri'nin beşinci programında Paris Anlaşması'nın yürürlüğe girmesi ve iklim kriziyle ilgili son gelişmeler aktarılıyor.

18 Ekim 2021

İklim Haber’den Barış Doğru ve Bulut Bagatır’ın hazırlayıp sunduğu İklim Habercileri'nin dördüncü programında iklim kriziyle ilgili son gelişmeler aktarılıyor.

10 Ekim 2021

İklim Habercileri'nin üçüncü programında Paris Anlaşması'nın TBMM'de kabulünün ertesinde Türkiye’nin "2053 net sıfır" taahhüdünü gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceği ve güncel iklim haberleri üzerine konuştuk.

05 Ekim 2021

İklim Haber’den Barış Doğru ve Bulut Bagatır’ın hazırlayıp sunduğu İklim Habercileri'nin 1 Ekim Cuma günkü programında Türkiye ve dünyada kömüre dair son gelişmeler ele alındı.

24 Eylül 2021

İklim Haber’den Barış Doğru ve Bulut Bagatır’ın hazırlayıp sunduğu İklim Habercileri'nin 24 Eylül Cuma günü yayınlanan ilk programında iklim kriziyle ilgili son gelişmeler ele alındı.