Yeşim Burul

15 Eylül 2019

Sinefil'in konukları 'Kolej Havası' belgeselinin yönetmeni Sertan Ünver ve yapımcısı Suzan Güverte.

18 Ağustos 2019

Sinema yazarları Murat Özer, Kaya Özkaracalar ve Uğur Vardan'ın konuk olduğu programımızda sevgili dostumuz Cüneyt Cebenoyan'ı diğer tüm meziyetlerinin yanı sıra sinema yazarlığını odağımıza alarak andık.
 

11 Haziran 2019

Sinefil'in konukları, Türkiye'deki kadın yönetmenleri ele alan 'Onun Filmi' adlı belgeselin yönetmenleri Su Baloğlu ve Merve Bozcu'ydu.

25 Nisan 2019

Programda, 'Kardeşler' filminin yönetmeni Ömür Atay ve 'Saf' filminin yönetmeni Ali Vatansever ile sohbet ettik.

25 Nisan 2019

Programda, 'Kardeşler' filminin yönetmeni Ömür Atay ve 'Saf' filminin yönetmeni Ali Vatansever ile sohbet ettik.

13 Haziran 2002
Berlin'de geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Kültürler Karnavalı ve düşündürdükleri biraz gecikmeli de olsa Açık Site'de. Ama akla getirdiği sorular bizi daha uzun bir süre oyalayacağa benziyor! Diyalog alanları ve çokkültürlülük üzerine bir örnek...
22 Mayıs 2002
... ya da Mercan Dede'nin yolculukları. Yeşim Burul, Mercan Dede ve Secret Tribe projesinin konserini anlatıyor: "Her zaman sürprizlere hazırlıklı olmak lazım." Grup bugünlerde Türkiye'nin çeşitli kentlerinde turnede...
22 Ocak 2002
Medyadaki imajını hesaplanmış bir kıvraklıkla yöneten Tarkan belli ki, kendisinden ve imaj mühendislerinden başka birilerinin oturup Tarkan olgusu üzerine düşünmesinden, düşünmekle de yetinmeyip bunları yazıp yayınlatmasından rahatsız olmuş.