Nevin Sungur

-
Aa
+
a
a
a
""
26 Haziran 2024
Açık Gazete'de Ömer Madra ve Ferhat Kentel, Gündüz Vassaf, Nevin Sungur ve Derya Tolgay ile Adalar'da süren 'azmanbüs' olarak adlandırdıkları adabüs krizi üzerine konuşuyorlar.
""
04 Haziran 2024
Dünya Mirası Adalar'da Nevin Sungur ve Derya Tolgay, kaçak akülü araçların yürünemez hale getirdiği Ada yollarında bir de minibüs seferlerinin başlatılacağı haberinin ardından gerçekleştirilen oturma eylemi ve konuyla ilgili gelişmeler üzerine konuşuyorlar.
05 Aralık 2023
Dünya Mirası Adalar'da ‘Sağlıkta Hafıza Mekanları: Heybeliada Sanatoryumu’ belgeselini; yapım koordinatörü, uzman doktor, Cegerğun Polat ile konuşuyoruz.
Elen Ticaret Mektebi
20 Aralık 2022
Dünya Mirası Adalar’da konuğumuz Prof. Dr. Sabri Burak Arzova’yla yaşadığımız toprakların ilk ticaret okulu Elen Ticaret Mektebi’ni konuşuyoruz.
08 Aralık 2022
Derya Tolgay ve Nevin Sungur, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi, Şehir Planlama Müdürü Fatih Doğan ile Adalar’da gerçekleştirilen imar süreçlerini, sit alanlarını ve inşaatları konuşuyor.
Barın Han
01 Kasım 2022
Derya Tolgay ve Nevin Sungur, Türkiye'nin önde gelen hat ve cilt sanatçılarından Profesör Emin Barın’nın torunu Emir Barın’la aile hikâyesine ve Barın Han’ın geleceğine dair keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor.
04 Şubat 2021

Nevin Sungur, Ayşe Buğra ile eşi Osman Kavala'nın tutuklu bulunduğu süreci, duruşmaları, kaygıları, hukuksuzluğu ve hak ihlallerini konuştu.