COVID-19

-
Aa
+
a
a
a

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle ilgili yazı ve podcastler.

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkmasının ardından dünyaya yayılan koronavirüs hakkında son durum, bilimsel yazılar ve uzmanların konuk olduğu podcast yayınları. Açık Gazete içinde hafta içi her gün 08.30'da yayınlanan Selim Badur'la Korona Günleri'nin kayıt arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

30 Ekim 2020
,
Vakayiname

Salgın döneminde yayıncılık sektörü dünyada ve Türkiye'de ne durumda? Sorunlar ve çözüm önerileri. Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı ve Literatür Yayınları’nın kurucusu Kenan Kocatürk ile konuştuk.

28 Ekim 2020
,
Önce Sağlık

Önce Sağlık’ın 16 Ekim 2020 nüshasında Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden Dr. Esat Ülkü’yü dostları Dr. İsmail Ertin, Dr. Turhan Keskin, Dr. Gürkan Mersin anlattı. 

19 Ekim 2020
Selim Badur'la Korona Günleri

Korona Günleri'nde Prof. Selim Badur, Dünya Bankası'nın koronavirüs raporunu aktarırken ülke ülke son gelişmeleri ve güncel makaleleri de paylaştı.

17 Ekim 2020
,
Vakayiname

Salgın döneminde tiyatrocuların sorunları neler? Tiyatro sektörü nasıl desteklenebilir, nasıl çözümler bulunabilir? Kültür Bakanlığı bu konuda ne yapıyor?  Dostlar Tiyatrosu’nun kurucusu, tiyatromuzun büyük ustası Genco Erkal ile konuştuk.

15 Ekim 2020
,
Önce Sağlık

Önce Sağlık programının 2 Ekim 2020 tarihli nüshasında Ayşegül Tözeren ile Selim Badur, konukları Dr. Funda Furtun ve Dr. Alper Aktaş ile sağlıkta şiddet konusunu ele aldı.

14 Ekim 2020
,
Önce Sağlık

Önce Sağlık’ın 25 Eylül 2020 tarihli nüshasında Ayşegül Tözeren ve Selim Badur, Ankara Diş Hekimleri Odası Başkanı Serhat Özsoy’u konuk etti.

14 Ekim 2020
Selim Badur'la Korona Günleri

Prof. Selim Badur, Türkiye’deki son tartışmalara değinirken önemli çalışmalardan son gelişmeleri aktardı.

13 Ekim 2020
Selim Badur'la Korona Günleri

Korona Günleri’nde Prof. Selim Badur, son gelişmelerin yanı sıra bilimsel makalelerden ayrıntılar vermeyi sürdürüyor. 

12 Ekim 2020
Selim Badur'la Korona Günleri

Korona Günleri’nde Selim Badur, İngiltere’nin aşı politikası aktarırken özellikle Asya ülkelerindeki doğa katliamlarına dikkat çekti. 

09 Ekim 2020

Bu makalede yer alan yazarları, kamuoyuna ve bilim dünyasına tatmin edici bir açıklama vermeye, aksi taktirde Sağlık Bakanı ve Yardımcısı'nı derhal istifaya davet ediyorum.