Aslı Odman

-
Aa
+
a
a
a
""
17 Kasım 2023
Waseem Ahmad Siddiqui ve Taha Elgazi, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi 2022 'Göçmen/Mülteci' İş Cinayetleri Raporu’nu 'EN AZ' şerhi ile hatırlatıyor.
Aliağa Gemi Söküm tesislerinde çalışan işçiler
11 Ağustos 2022
Hikâyenin Her Hâli’nde İzmir Aliağa’da sökülmesi istenen gelen Sao Paulo isimli geminin Türkiye’nin gündemine taşıdığı asbest mevzusunu ve bu konuda yürütülen mücadeleleri konuşmak üzere Türkiye Asbest Mağdurları Grubu’nun kurucusu Çiğdem Yıldız’la konuştuk.
Yıkım içerisinde bir koltuk
29 Temmuz 2022
Brezilya bandıralı Sao Paulo uçak gemisinin söküm için İzmir Aliağa'ya getirilmesiyle gündeme gelen asbest konusunu bütün boyutlarıyla İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi gönüllüsü ve programcımız Aslı Odman ile konuştuk.
Terzi Tahir'in hediyesi dokuma radyo
21 Şubat 2022

Dinleyicimiz Terzi Tahir (Tahir Devrim)'in Açık Radyo'ya hediyesi bizlere Aslan Manav'ı ve mektubunu hatırlattı. İkisini de sizlerle paylaşıyoruz. 

18 Mayıs 2021

Hikâyenin Her Hali'nde 7 Mayıs 2021 Cuma günü, Aslı Odman, çalışma ve ruhsallık, çalışmanın ruhsal etkileri hakkında çalışmaları ile tanıdığımız psikolog ve psikoterapist Eser Sandıkçı'yı konuk etti.

07 Şubat 2021

Hikâyenin Her Hali'nde Aslı Odman, Hayvan Hakları ve Ekoloji Aktivisti, Yaşam için Yasa inisiyatifinden, İstanbul Planlama Ajansı Vizyon 2050'de Ekoloji ve iklim krizi alanlarında uzman Mine Yıldırım ile söyleşti.