Sinefil Kayıt Arşivi

 

Programın kayıtlarını buradan dinleyebileceğiniz gibi, podcast kanalına üye olarak farklı podcast uygulamaları aracılığıyla mobil cihazlarınızdan da dinleyebilir, yeni bölümler yayınlandıkça haberdar olabilirsiniz:iTunes / RSS

Podcast kanalları ve üyeliği hakkında daha detaylı bilgi almak içintıklayın.

Örn., 16.11.2018
Örn., 16.11.2018
Bu hafta konuğumuz Kelebekler filminin yönetmeni Tolga Karaçelik'ti.
27 Ekim tarihli programımızın konuğu son filmi "İşe Yarar Bir Şey" bu hafta vizyona giren Pelin Esmer oldu. Senaryosunu Pelin Esmer ve Barış Bıçakçı'nın yazdığı filmde başrolleri Başak Köklükaya, Öykü Karayel ve Yiğit Özşener paylaşıyorlar. Türkiye prömiyerini İstanbul Film Festivali'nde yapan film, festival yolculuğuna yurt içi ve yurt dışında devam ediyor.
Restore Film Günleri'ni stüdyoda Buse Yıldırım ve telefon bağlantısıyla Nagehan Uskan ile konuştuk.
Beyoğlu Sineması'nı kurtarma projesini, konuğumuz Filmloverss sitesinin kurucusu ve yöneticisi Utku Ögetürk ile konuştuk.
Konuğumuz "Kaygı" filminin yönetmeni Ceylan Özgün Özçelik.
21 Nisan programımızın konukları "Blue" belgeselinin yönetmeni Sertan Ünver ile yapımcısı Suzan Güverte oldu. 90’ların efsanevi rock grubu Blue Blues Band ile Türk müzik dünyasının iki dâhi müzisyeni Yavuz Çetin ile Kerim Çaplı’nın hikâyelerini ölümsüzleştiren “Blue” belgeselinin macerasını Çaplı ve Çetin'in müzikleri eşliğinde filmin yönetmeni ve yapımcısından dinledik. 

Sayfalar