Sonsuz Çilek Tarlaları Kayıt Arşivi

-
Aa
+
a
a
a
Programın kayıtlarını buradan dinleyebileceğiniz gibi, podcast kanalına üye olarak farklı podcast uygulamaları aracılığıyla mobil cihazlarınızdan da dinleyebilir, yeni bölümler yayınlandıkça haberdar olabilirsiniz: iTunes / RSS

Podcast kanalları ve üyeliği hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.
Deniz Tekin ile söyleşi

Sonsuz Çilek Tarlaları'nda bu hafta Deniz Tekin ile "Yüzyıllardır Aynı Dert" adlı 2. albümünü konuşuyoruz. 

Deniz Tekin ile söyleşi
 

Deniz Tekin ile söyleşi

27 Kasım 2023
Bade Nosa ile söyleşi

Sonsuz Çilek Tarlaları'nda bu hafta Bade Nosa ile "Zemheri Bitti" adlı ilk albümünü konuşuyoruz.

Bade Nosa ile söyleşi
 

Bade Nosa ile söyleşi

20 Kasım 2023
Tuğçe Şenoğul ile söyleşi

Sonsuz Çilek Tarlaları'nın bu haftaki canlı yayın konuğu Tuğçe Şenoğul ile geçen ay yayınlanan "Atlas - Yerdeniz" adlı yeni albümünü konuşuyoruz.

Tuğçe Şenoğul ile söyleşi
 

Tuğçe Şenoğul ile söyleşi

14 Kasım 2023
Lara Di Lara ile söyleşi

Sonsuz Çilek Tarlaları'nda bu hafta Lara Di Lara ile 11 Kasım'da Zorlu PSM'de gerçekleşecek lansman konseri öncesinde "ESKİSİ GİBİ DEĞİL" adlı yeni albümünü konuşuyoruz.

Lara Di Lara ile söyleşi
 

Lara Di Lara ile söyleşi

06 Kasım 2023
Soft Analog ile söyleşi

Sonsuz Çilek Tarlaları’nda 57. yayın döneminin son bölümü için Ankara’ya bağlandık ve Soft Analog ile geçen cuma yayınlanan “DANS İLLÜZYON” adlı ilk uzunçalar albümlerini konuştuk.

İdil Tavşanlı ve Ömer Çelik ile Soft Analog’un 2019’daki kuruluşundan bu yana geçtikleri yolları, pandemi döneminin üretim süreçleri üzerindeki etkilerini, geçtiğimiz iki senede verdikleri yaklaşık 100 konser ile sahnelere yaptıkları hızlı girişi, ilk uzunçalar albümleri “DANS İLLÜZYON”un temasını, hikayesini ve bir buçuk sene süren yapım sürecini konuştuk. Ayrıca 1 Kasım’da Zorlu PSM’de gerçekleşecek albüm lansman konserinde ilk kez sahneleyecekleri “DANS İLLÜZYON” şovuna dair tüyoları aldık.

Soft Analog ile söyleşi
 

Soft Analog ile söyleşi

23 Ekim 2023
Gülce Duru ile söyleşi

Sonsuz Çilek Tarlaları’nın bu haftaki konuğu Gülce Duru oldu.

2011 yılında Kaybedenler Kulübü’nün film müzikleriyle profesyonel müzik hayatına başlayan Gülce Duru ile aradan geçen yıllarda uğradığı durakları, son dönemde üretimlerini paylaştığı solo projesini, şarkı yazarlığındaki kendine özgü üretim süreçlerini konuştuk. 

Gülce Duru’nun Açık Radyo stüdyosunda gerçekleştirdiği ve kendisine gitarda Faruk Aydın Toksöz’ün eşlik ettiği canlı performansları dinlediğimiz programda Gülce’nin bu yıl yayınladığı yeni şarkılarına kulak verdik.
 

Gülce Duru ile söyleşi
 

Gülce Duru ile söyleşi

16 Ekim 2023
Canozan ile söyleşi

Sonsuz Çilek Tarlaları’nın bu haftaki canlı yayın konuğu Canozan oldu.

Canozan ile yakın zamanda yayınlanan “Ağlama ben ağlarım” single’ını, son dönemdeki çalışmalarını, bugünlerde sahneye taşımaya hazırlandığı Canosonik adlı elektronik müzik projesini ve 2010’lardan bu yana müzik endüstrisindeki değişimi konuştuk.

Canozan ile söyleşi
 

Canozan ile söyleşi

09 Ekim 2023
Sufle ile söyleşi

Sonsuz Çilek Tarlaları’nın bu haftaki canlı yayın konuğu Sufle oldu.

Göksu Taşçeviren ve Mustafa Atik ile haziran ayında yayınladıkları "Karanlık Pop" adlı yeni albümlerini, Ru! (Ebru Ceylan) ve Unrealistic (Ümit Ceylan) ile iş birliği yaparak albüm için oluşturdukları NFT projesini, bu ay çıktıkları Avrupa turnesini, DJ ve prodüktör Nurettin Çolak ile ortak projeleri Alaturca Club’ı ve her ikisinin de solo çalışmalarını konuştuk. 

Sufle ile söyleşi
 

Sufle ile söyleşi

25 Eylül 2023
Cihan Bilgin ile söyleşi

Sonsuz Çilek Tarlaları’nın bu haftaki canlı yayın konuğu canlı performanslarıyla Cihan Bilgin oldu.

Cihan Bilgin ile kayıtlarını 2020 yılında yayınlamaya başladığı solo projesini, geçen cuma yayınlanan “Biraz Da Senden” adlı yeni şarkısını, 2021 yılında paylaştığı “Her Şey Yolundadır Umarım” adlı mini belgeseli ve aynı adlı akustik soundtrack albümünü, yer aldığı önceki projeleri konuştuk ve ufukta görünen albümüne dair ilk haberleri aldık.

Cihan Bilgin ile söyleşi
 

Cihan Bilgin ile söyleşi

18 Eylül 2023
İdil Meşe ile söyleşi

Sonsuz Çilek Tarlaları’nın bu haftaki canlı yayın konuğu İdil Meşe oldu. Sanatçının gitarıyla katıldığı bölümde şarkılarını kendisinden canlı dinledik. 

İdil Meşe ile geçen cuma yayınlanan “Yara” adlı yeni şarkısını, tamamlamaya çok yaklaştığı ilk solo albümünü, son dönemdeki çalışmalarını ve bu ay hem solo projesiyle hem de Da Poet ile ortak projesi olan Rain Lab ile İstanbul ve Ankara’da vereceği konserleri konuştuk. 

İdil Meşe ile söyleşi
 

İdil Meşe ile söyleşi

11 Eylül 2023