Sudan Gelen Kayıt Arşivi

 

Programın kayıtlarını buradan dinleyebileceğiniz gibi, podcast kanalına üye olarak farklı podcast uygulamaları aracılığıyla mobil cihazlarınızdan da dinleyebilir, yeni bölümler yayınlandıkça haberdar olabilirsiniz:iTunes / RSS

Podcast kanalları ve üyeliği hakkında daha detaylı bilgi almak içintıklayın.

Örn., 19.06.2018
Örn., 19.06.2018
Akgün İlhan tarafindan hazırlanıp sunulan Sudan Gelen programına konuk olan Murat Demirtaş ve Esra Demirtaş, evde temiz ve ekolojik ayakizi düşük ekmek yapımını ve dağıtımını anlattı. 
Akgün İlhan tarafından hazırlanan ve sunulan Sudan Gelen'e konuk olan Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Halim Perçin, şehirlerde geçirimsiz yüzeylerin artmasıyla birlikte şiddetlenen selleri ve bununla mücadele için yapılması gerekenleri anlattı.  
Akgün İlhan tarafından hazırlanıp sunulan Sudan Gelen'e konuk olan belgesel fotoğrafçısı M. Cevahir Akbaş, suda yetişen bir bitki olan çeltiği ve çeltiği yetiştiren insanların hikayesini anlattı.  
Akgun İlhan'ın hazırlayıp sunduğu Sudan Gelen'e konuk olan Buket Atlı Şehirde Ekolojik Uygulamalar Atölyesi'ni ve permakultürde su kullanımını anlattı.