Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu Kayıt Arşivi

 

Programın kayıtlarını buradan dinleyebileceğiniz gibi, podcast kanalına üye olarak farklı podcast uygulamaları aracılığıyla mobil cihazlarınızdan da dinleyebilir, yeni bölümler yayınlandıkça haberdar olabilirsiniz:iTunes / RSS

Podcast kanalları ve üyeliği hakkında daha detaylı bilgi almak içintıklayın.

Örn., 19.08.2018
Örn., 19.08.2018
İsveç Konsolosluğu Kültür Ateşesi Suzi Erşahin ve İsveç Büyükelçiliği'nden Cemal Akyüz'le Ingmar Bergman'ın Sonbahar Sonatı'nı konuştuk.  
Oyuncu Nazan Kesal ve yapımcı Yamaç Okur'la Asghar Farhadi'nin 2011 yapımı filmi Bir Ayrılık filmini konuştuk. 
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu'da oyuncu Tülin Özen ve kurgucu Ali Aga ile birlikte Edward Yang'ın Yi Yi filmini konuştuk.
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu'da akademisyen ve yazar Zeynep Uysal ve Murat Gülsoy'la Atıf Yılmaz'ın Ah Güzel İstanbul filmini konuştuk.
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu'da Mithat Alam'ın öğrencileri Rana Önoğlu ve Ozan Yoleri ile birlikte Peter Strickland'ın Berberian Sound Studio filmini konuştuk.
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu'da yönetmen Belmin Söylemez ve yönetmen-yapımcı Haşmet Topaloğlu ile Vittorio De Sica'nın Milano Mucizesi filmini konuştuk.
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu'da bu hafta sinema yazarı Ayça Çiftçi ve kurgucu Özcan Vardar ile Aki Kaurismäki'nin Umudun Öteki Yüzü filmini konuştuk.
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu, 1 Mayıs programında Jak Şalom ve Ercan Kesal ile Dardenne Kardeşlerin İki Gün, Bir Gece filmini konuştuk.
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu'da sinema yazarı ve akademisyen Murat Tırpan ve yönetmen Kenan Korkmaz'la Tayfun Pirselimoğlu'nun Ben O Değilim filmini konuştuk.
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu'da oyuncu Serra Yılmaz ve iletişim danışmanı Zümrüt Burul'la Ferzan Özpetek'in Cahil Periler filmini konuştuk.
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu'da bu hafta yönetmen Zeynep Dadak ve yönetmen Tolga Karaçelik'le Tunç Okan'ın Otobüs filmi üzerine sohbet ettik.
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu'da bu hafta yönetmen Reha Erdem ve yönetmen Tayfun Pirselimoğlu ile Tsai Ming Liang sinemasını konuştuk. 
Laçin Ceylan ve Soner Sert ile Sevgisiz filmi üzerine sohbet.  
Bu hafta oyuncu Selen Uçer ve oyuncu Ruhi Sarı ile Lütfi Akad'ın Vesikalı Yarim'ini konuştuk.
Altyazı Dergisi yazarlarından Senem Aytaç ve Fırat Yücel'le Amrican Honey filmi üzerine sohbet ve 2017 değerlendirmesi.
Aşkımızın Üzerine Yağmur Yağıyordu da Tim Burton imzalı Makas Eller filmi üzerine oyuncu Bennu Yıldırımlar ve sanat yönetmeni Natali Yeres ile sohbet.
Ayşe Toprak'ın filmi Mr. Gay Syria üzerine belgesel sinemacı Elif Ergezen ve Ali Deniz Şensöz ile sohbet.
Oyuncu Funda Eryiğit ve oyuncu Bihter Dinçel ile Aritz Moreno'nun kısa filmi Kolera üzerine sohbet.  
Duygu Özbağcı ve Berke Göl ile Alfred Hitchcock'un Vertigo filmi üzerine sohbet.  
Nihal Yalçın ve Ahmet Rıfat Şungar ile Woody Allen'ın Zelig filmi üzerine sohbet.

Sayfalar