Dünyayı Okumak Kayıt Arşivi

 

Programın kayıtlarını buradan dinleyebileceğiniz gibi, podcast kanalına üye olarak farklı podcast uygulamaları aracılığıyla mobil cihazlarınızdan da dinleyebilir, yeni bölümler yayınlandıkça haberdar olabilirsiniz:iTunes / RSS

Podcast kanalları ve üyeliği hakkında daha detaylı bilgi almak içintıklayın.

Örn., 26.03.2019
Örn., 26.03.2019
Açık Radyo'da 18.12.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Kemal İnal'dı. Kemal İnal ile "Türkiye'de Eğitimin Neo-Liberal Dönüşümü" isimli kitabı üzerine sohbet ettik.
Açık Radyo'da 18.12.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Kemal İnal'dı. Kemal İnal ile "Türkiye'de Eğitimin Neo-Liberal Dönüşümü" isimli kitabı üzerine sohbet ettik.
Açık Radyo'da 12. 03. 2019 salı günü dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Müjdat Ataman'dı. Müjdat Ataman ile "Alternatif Eğitim" üzerine konuştuk. Önümüzdeki hafta görüşmek üzere.
Açık Radyo'da 01.01.2019'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Tayfun Özkaya'di.Tayfun Özkaya ile Yerel Tohum Yönetmeliği üzerine sohbet ettik.
Açık Radyo'da 25.12.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Cem Ülgen'di. Cem Ülgen ile "Çizgi Romanı Anlamak" isimli kitap üzerine sohbet ettik.
Açık Radyo'da 11.12.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programında Aytaç Timur ve Akif Pamuk III. Gıda Çalıştayı üzerine bir sohbet gerçekleştirdiler.   
Açık Radyo'da 13.11.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Bahar Havzalı Şener'di. Bahar Havzalı Şener ile "Küçük Hayvanlar" isimli çocuk kitabı üzerine sohbet ettik.
Açık Radyo'da 6 Kasım 2018 Salı günü Dünyayı Okumak: Yazarlar ve İlhamları programının konuğu Ayhan Kaya'ydı. Ayhan Kaya ile Avrupa’da Sağ Popülizmin Yükselişi başlığı üzerine konuştuk.   
Açık Radyo'da 30.10.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Cevat Çapan'dı. Cevat Çapan ile “Hapış ile Kapış Havana'da” isimli çocuk kitabı üzerine bir sohbet ettik.
Açık Radyo'da 23.10.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Orhan Tuncay idi. Orhan Tuncay ile “Kale Kapısından Geçmez” ve "Touched" isimli kitapları üzerine bir sohbet ettik.
Açık Radyo'da 02.10.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Anday Ataman idi. Anday Ataman ile yerelde ekoloji hareketi üzerine bir sohbet ettik.
Açık Radyo'da 25.09.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Buket Uzuner idi. Buket Uzuner ile kitapları üzerine bir sohbet ettik.
Açık Radyo'da 18 Eylül 2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Buket Uzuner'di. Buket Uzuner ile “Uyumsuz Defne Kaman'ın Maceraları: Hava” isimli kitabı üzerine bir sohbet ettik.
Açık Radyo'da 4 Eylül’de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Ömer Faruk'tu. Ömer Faruk ile “Dışarıdan Düşünmek: Deleuze ve Guattari Perspektifinden Felsefe, Siyaset ve Sanat Yazıları” isimli kitabı üzerine sohbet ettik.
Açık Radyo'da 28 Ağustos'ta dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Ömer Faruk'tu. Ömer Faruk ile “Dışarıdan Düşünmek: Deleuze ve Guattari Perspektifinden Felsefe, Siyaset ve Sanat Yazıları” isimli kitabı üzerine sohbet ettik.
Açık Radyo'da 14.08.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programında Akif Pamuk ile Kır Kent Buluşmaları üzerine bir sohbet ettik.
Açık Radyo'da bu salı dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Ferit Burak Aydar’dı. Ferit Burak Aydar ile çevirmeni olduğu  “Toplumsal Cinsiyet Tarihçiliği Nedir?” isimli kitap ve feminist tarih yazımı üzerine konuştuk.
Açık Radyo'da bu salı dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Özlem Bahadır Karaoğlu idi. Özlem Bahadır Karaoğlu ile “İstanbul Çözüldü” isimli kitabı üzerine bir sohbet ettik.
Açık Radyo'da bu salı dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Fuat Sevimay’dı. Fuat Sevimay ile “Anarşık” isimli kitabı üzerine konuştuk.  
Açık Radyo'da 17.07.2018'de dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Alper Çeker idi. Alper Çeker ile “Altıkırkbeş Yayınevi ” üzerine bir sohbet ettik.

Sayfalar