Dünyayı Okumak Kayıt Arşivi

 

Programın kayıtlarını buradan dinleyebileceğiniz gibi, podcast kanalına üye olarak farklı podcast uygulamaları aracılığıyla mobil cihazlarınızdan da dinleyebilir, yeni bölümler yayınlandıkça haberdar olabilirsiniz:iTunes / RSS

Podcast kanalları ve üyeliği hakkında daha detaylı bilgi almak içintıklayın.

Örn., 17.01.2018
Örn., 17.01.2018
Açık Radyo'da bu salı dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Devin Bahçeci'ydi. Devin Bahçeci ile “Kişisel Karbon Ayak İzi Rehberi” isimli kitabı ve iklim değişikliği üzerine sohbet ettik.
Bu hafta Açık Radyo'da dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Kurtul Gülenç'ti. Kurtul Gülenç ile “Frankfurt Okulu” isimli kitabı ve adalet üzerine konuştuk.
Açık Radyo'da bu salı dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Fuat Sevimay'dı. Fuat Sevimay’la “Kapalıçarşı” isimli kitabı üzerine konuştuk.
Açık Radyo'da dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Ergün Kocabıyık'tı. Ergün Kocabıyık’la “Dolaylı Hayvan” isimli kitabı üzerine konuştuk.
Dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Hüseyin Irmak'tı. Hüseyin Irmak’la “Tatavla’dan Kurtuluş’a” isimli kitabı üzerine ve Tatavla'nın sosyo kültürel dönüşümü üzerine konuştuk.  
Dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Kenan Çayır'dı. Kenan Çayır ile "Biz" Kimiz? Ders Kitaplarında Kimlik, Yurttaşlık, Haklar başlıklı çalışma üzerine konuştuk.
Dünyayı Okumak: Yazarlar ve İlhamları programının konuğu bu hafta Müge İplikçi'ydi. Müge İplikçi ile Saklambaç romanı ve gençlik edebiyatı üzerine konuştuk.
Açık Radyo'da dünyayı okumak: yazarlar ve ilhamları programının konuğu Barış Doğru'ydu. Barış Doğru ile Ekoiq Dergisi üzerine ve sürdürülebilirlik üzerine konuştuk.   
Açık Radyo'da 16.05.2017 tarihinde Dünyayı Okumak: Yazarlar ve İlhamları programında Birol Caymaz ile Türkiye'de Vatandaşlık kitabı üzerine konuştuk. 
Dünyayı Okumak: Yazarlar ve İlhamları programında bu hafta Ali Ergur ile Müzikli Aklın Defteri kitabı üzerine konuştuk. 
Dünyayı Okumak: Yazarlar ve İlhamları programında Fatmagül Berktay'la Politikanın Çağrısı kitabı üzerine konuştuk. 
Dünyayı Okumak: Yazarlar ve İlhamları programımızın konuğu Filiz Meşeci Giorgetti'ydi. Kendisiyle Eğitim Ritüelleri kitabını konuştuk.