Yeter ki İste Kayıt Arşivi

 

Programın kayıtlarını buradan dinleyebileceğiniz gibi, podcast kanalına üye olarak farklı podcast uygulamaları aracılığıyla mobil cihazlarınızdan da dinleyebilir, yeni bölümler yayınlandıkça haberdar olabilirsiniz:iTunes / RSS

Podcast kanalları ve üyeliği hakkında daha detaylı bilgi almak içintıklayın.

Örn., 24.06.2019
Örn., 24.06.2019
Konuklarımız Bandırma Dağcılık Doğa Sporları İhtisas Kulübü (BANDAK) üyeleri Vatandaş Mustafa Kızıltaş​ , Mustafa Anadol​, Ata Tan​ ve Halil AKSOY ile 4-5-6 Ekim 2019 tarihlerinde Erdek’te gerçekleşecek olan Kyzikos Ultra Marathon​ Kyzikos (Kapıdağ) Ultra Maratonu üzerine konuşuyoruz. Konuklarımız doğa sporcusu, ultra maratonlar koşuyor ve organize ediyor, BANDAK ile inanılmaz projelere imza atıyor. İlgilisi için Kyzikos Ultra Marathon kayıtları www.kyzikosultra.com adresinde devam ediyor. Tüm bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.
Yeter ki İste’ nin konukları asla vazgeçmeyen, sanata ilgili, hepimize örnek olacak Safder Baba lakaplı 92 yaşındaki Safder Kartoğlu ve torunu, yazar Can Gürses ile spor ve sanat dolu çok keyifli bir sohbetimiz oldu. Bizce kaçmaz! Spor ve sanatla kalın.
Programımızda yüzme antrenörü ve cankurtaran iki sporcu konuğumuz var. Bunların ilki yüzme antrenörü ve cankurtaran Meltem Demir. Koşmayı, dağların zirvelerini ve denizlerin derinliklerini ziyaret etmeyi seven biri. Diğer konuğumuz Mustafa Orhan'ın hayatında koşu önemli bir yer tutuyor. Orhan aynı zamanda o bir ayakkabı gurusu ve serbest çalışan. Konuklarımızla mart ayında katıldığımız Alanya Ultra Maratonu etkinliği hakkında da bir sohbetimiz var.

Sayfalar