Kemal Yenliç

Açık Radyo 15. Dinleyici Destek Özel Yayını'nı severek dinliyorum, Her gün sabah gözümü açtığımda  önce telefonumdan, arabama binince araba radyosundan, ofise geçince bilgisayarımdan dinlediğim gibi. Tüm gün ofiste olduğumda hemen bütün programları dinliyorum.

İyi ki varsınız. Bu kararmaya başlayan dünyada bir ışık olmanız nedeni ile sizlere teşekkür ediyorum. Bir çok dinleyici katıyorum bize. Bundan mutluluk duyuyorum. Hatta bazen WhatsApp gruplarından birbirimizi uyarıyoruz, çok güzel program var açtınız mı radyonuzu diye.

Şunu da söylemek istiyorum. Dinleyici Destek Özel Yayını elbette çok güzel, harika müzikler dinliyoruz, ancak bir şeye üzülüyorum. Bu karalık ortamda bir ışık aradıklarını söyleyen milyonlarca insan var ülkemizde, neden destek için bu kadar nazlanıyorlar, anlamak mümkün değil. bir saatlik destek 250,-TL . bir hesap yaparsak  250.- / 365 gün = 0,70 kuruş gibi bir tutar, bir lira bile değil. Bunca emek için ne kadar az bir bedel. Gecenin en karanlık zamanı aydınlığa en yakın olduğu zamandır diyorum ve son veriyorum. Radyomuzda ben de program yapmak isterdim. Ancak öyle bir yeteneğim yok. Başta sayın Ömer MADRA olmak üzere emeği geçen herkese tüm çalışanlara ve programcılara teşekkür ediyorum, 

İyi ki varsınız. Bazen düşünüyorum. Hani bir söz vardır " insanlar  ........ yokken ne yapıyormuş" diye, noktalı yere her şeyi koyabiliriz.  Ama ben AÇIK RADYO koymak istiyorum. Sahi biz AÇIK RADYO yokken ne yapıyormuş.

Saygılar, Sevgiler..