25. Yıl Özel Yayını

-
Aa
+
a
a
a

Çeyrek yüzyılı geride bırakan Açık Radyo'daki özel yayın. 

25. Yıl Özel Yayını
 

25. Yıl Özel Yayını

podcast servisi: iTunes / RSS

04 Kasım 2019’da başlayan 50. yayın dönemimizde 212 programcı dostumuzla birlikte sizlere 145 ayrı program sunarken çeyrek yüzyılı geride bırakıyoruz.

Önümüzdeki uzun yıllar boyunca, temel dayanağımız olan siz dinleyicilerimizle daha çok temas içinde olmayı; sürekli bir muhabbet ortamı içinde müşterek yaşamı sürdürmeyi ve yeryüzündeki bu harikulade hayatın haklarını bir arada savunmayı amaçlıyoruz! Her zaman söylediğimiz gibi: dinleyicisiyle Açık Radyo!

Bu vesile ile hatırlatalım: Açık Radyo hiçbir çıkar ve sermaye grubuna bağlı değil. Tabiî devlete de. Çoğulcu demokrasi, hukukun üstünlüğü, temel hak ve özgürlükler dışında, hiçbir "ideoloji"ye de bağlı değil. Dolayısıyla, bağımsız. Açık Radyo dinleyicilerinin maddi ve fikrî katkıları sayesinde, topluluk radyoculuğu diye adlandırılan o zorlu, tuhaf ve ilginç mecranın da dünya çapında bir örneğini teşkil ediyor.

1995 Kasım’ından bugüne kadar 94.9 FM frekansında 1258 kişi yüzlerce farklı başlık ve temada toplam 1142 program yaptık. 10 yıla yakın bir zamandır yayında olan podcast kanallarımızda da, bugüne kadar 12.000 küsur başlık sunduk size, ilginize teşekkür ederiz. Bu 50. yayın dönemimizde de 105 programcımızın hazırladığı 53 program podcast kanallarımızda dinleyicisini bekliyor.

25 yıllık bağımsız yayını ve “baş döndürücü” zenginlikteki arşiviyle radyomuz dünyada eşine ender rastlanan bir fenomen olarak kabul edilebilir. İşte bunun için de diyoruz ki: Açık Radyo çeyrek yüzyıldır var olan bir toplumsal vicdan serüveni…ve devam ediyor.

Hep birlikte nice yıllara!

 

Bu bir Açık Radyo yapımıdır!

Yayın ve prodüksiyon ekibi(Alfabetik sırayla):

Barış Demirel

Didem Gençtürk

Deniz Koloğlu

İlksen Mavituna

Ömer Madra

Ömer Şahin

Selahattin Çolak

Seslendirenler(Alfabetik sırayla):

Deniz Koloğlu

Göksenin Göksel

İlksen Mavituna

Melisa Ünel

Açık Radyo 25.yıl özel spotu

Altyapı: Da Poet, Barış Demirel, Ömer Şahin

Seslendirme: Melisa Önel, Göksenin Göksel

Açık Radyo 25. Logo uyarlaması için Turgut Yüksel'e teşekkür ederiz