Dinleyici Destek Özel Yayını'nın dördüncü gününde ‘Açık Şemsiye’ ve ‘Gitaresk’ten ortak yayın

Dinleyici Destek Özel Yayını'nın dördüncü gününde ‘Açık Şemsiye’ ve ‘Gitaresk’ten ortak yayın

10 Nisan 2019
Fotoğraf: Açık Radyo

24'üncü yılındaki Açık Radyo'nun 'nefes alma aralığı' şiarlı 16'ncı Dinleyici Destek Özel Yayını'nın dördüncü gününde ‘Açık Şemsiye’ ve ‘Gitaresk’ ortak yayını vardı.

16. Açık Radyo Dinleyici Destek Özel Yayını podcast servisi: iTunes / RSS

Programcılarımız Şebnem Süer Grimm, Meral Akman, Levent Dönmez, Mehmet Yusuf ve ‘Koyu Mavi’ programcısı Gülçin Orgun ortak yayında dinleyicilerimizden destek istedi.

Olağan akışını Radyo Şenliği için her yıl 9 günlüğüne değiştiren Açık Radyo, Dinleyici Destek Özel Yayını için bu ‘müşterek’ alana kültür, sanat dünyası ve ‘kadim’ dinleyicilerinden konuklar alıyor, bazen de onları programcı koltuğuna oturtuyor.

16'ıncı Özel Yayına katılacak/katkıda bulunan/bulunacak olan konuk ve programcılardan bazıları şöyle; Simge Pınar, Ahmet Ali Arslan, Ozan Sarohan, Masis Aram Gözbek, Feryal Öney, Tuluğ Tırpan, Beyti Engin, Hakan Yılmaz, Levent Üzümcü, Ercan Kesal, Can Güngör, Ceyl’an Ertem, Cenk Erdoğan, Ülkü Aybala Sunut, Bora Çeliker, DaPoet, Lale Mansur, Selim Altınok, Kerim Altınok, Geveze, Can Bonomo, Harun Tekin – Burak Güngör (mor ve ötesi) , Redd, Cümbüş Cemaat, Tuna Kiremitçi, Özgür Yılmaz 4’lüsü Thunderbolt...