Jonathan Cook

-
Aa
+
a
a
a
30 Kasım 2020

Finansal olduğu kadar patlayacağı da kesin olan İdeolojik bir balonun içindeyiz. Thunberg balonun dışındaki akıl sağlığının dingin, küçük sesi. 

21 Kasım 2020

Birçok parti üyesi gayet iyi anladı ki, İşçi Partisi bir iç savaşla bölünüyordu ve sosyalist projeleri tehlikedeydi. Fakat Bromley’nin tiradındaki antisemit nokta neydi?

09 Kasım 2020

Okuyucularının eleştiri bombardımanına uğrayan Guardian'ın sözüm ona korkusuz, sol kanat yazarı George Monbiot, bu hafta, iki son derece cılız bahane yayımlayarak, geçen ay, Julian Assange bir Londra mahkemesinde sınır dışı edilme duruşmalarına çıkarılmışken, ona, niye üstünkörü destek verdiğini açıklamaya çalıştı.

26 Ekim 2020

"Eğer Assange hayatının geri kalan kısmını duvarlar arkasında geçirmek zorunda kalırsa, Guardian ve New York Times kurumları bunun için Donald Trump veya Joe Biden'dan daha fazla gözyaşı dökmeyecek."

02 Haziran 2010
An Arab member of the Israeli parliament who was on board the international flotilla that was attacked on Monday as it tried to take humanitarian aid to Gaza accused Israel yesterday of intending to kill peace activists as a way to deter future convoys.
02 Haziran 2010
It is quite astounding that Israel has been able to create over the past 12 hours a news blackout, just as it did with its attack on Gaza 18 months ago, into which our main media organisations have willingly allowed Israeli spokespeople to step in unchallenged.