Demirkent Ödülleri’nin “İşitsel Medya” ödülü Açık Radyo’nun oldu

Duyuru
-
Aa
+
a
a
a

Demirkent Eğitim ve Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen Demirkent Ödülleri, sahiplerini buldu. İş Sanat'taki törende ödüller, "İletişim", "Tarih" ve "Sosyal Farkındalık Oluşturulmasına Katkı" başlıkları altında verildi.

"İşitsel Medya" alanında kazanan "Açık Radyo" olurken ödülü radyo adına Ömer Madra aldı. "Yazılı Medya" alanında "Tuhaf Dergisi" adına derginin editörü Muhsin Topyıldız'a ödül verildi.

"İletişim" kategorisi "Görsel Medya Güncel Programlar" alanında ödülü, FOX TV'den "İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat" programı ile İsmail Küçükkaya kazandı.

"Belgesel Programı" kategorisinde eşit oy ile kazananlar CNN Türk'teki "Yeşil Doğa" ile Güven İslamoğlu ve NTV'deki "Ruhun Doysun" ile Mehmet Gürs oldu.

"Dizi" alanında, Kanal D'de yayınlanan "BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar 2" ekibi, ödüle layık görülürken, "Ana Haber Programı" alanında "Fatih Portakal ile FOX Ana Haber" programı ile Fatih Portakal ödüle layık görüldü.

"Yarışma Programı" kategorisinde kazanan, Teve 2'de yayınlanan Ali İhsan Varol ile "Kelime Oyunu" programı oldu.

"Dijital Medya" alanında kazanan, YouTube kanalı ile Cüneyt Özdemir oldu. Özdemir'in ödülünü 5N1K'dan Alexandra Arzat, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'den teslim aldı.

"Tarih" ödülünü kazanan "Türk-Arap İlişkileri" kitabı ile Gülsüm Polat oldu.

"Sosyal Farkındalık Oluşturulmasına Katkı" başlığı altındaki "Görsel Medya" kategorisinde kazanan FOX TV "Hayran Olunacak Kadınlar" projesi, "Yazılı Medya" kategorisinde kazanan ise "Onların Öyküsü" kitabı ile Ömür Sabuncuoğlu oldu.