Kas Gücüyle Devr-i Alem: Rekortmen Kürekçi Erden Eruç Konuğumuz

Yeter ki İste
-
Aa
+
a
a
a

Yeter ki İste' nin bu bölümünde uzun süredir takibinde olduğumuz, Kas Gücüyle Devr-i Alem projesini beş yılda bitiren, 3 okyanusu tek başına kürekle geçen ilk kişi olan ve yine tek başına Pasifik Okyanusu'nda geçirdiği 312 gün ile denizde en uzun süre kalan rekortmen kürekçi Erden Eruç konuğumuzdu.

Yeter ki İste
 

Yeter ki İste

podcast servisi: iTunes / RSS

Yaş ile yapılacakların nasıl da doğru orantılı olduğunu bize gösteren, onlarca Guinness Rekoru sahibi, okyanusları tek başına kürekle geçen, devri-i alem projesini tamamlayan, karaya ayak basınca kıtaların en yüksek dağlarına tırmanan, vazgeçmenin lügatta yeri olmadığını ispatlarcasına dalgaların da vazgeçiremediği rekortmen abimizle #yeterkiiste leri üzerine harika ve dersler alacağımız bir program kaydettik. Dileğimiz Erden Eruç' un nice rekorlara ulaşması ve bize her daim ışık tutması. Defalarca dinlenecek kayıt için kendisine ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... 

Erden Eruç yeni planlarla ve hedeflerle dopdolu. Neler Başarmı? Neler Başaracak? Kendisi hakkında daha çok bilgi almak için http://www.kaslagit.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.