Haftanın Karikatürleri

-
Aa
+
a
a
a
Coco'nun karikatürü
27 Haziran 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından COCO'nun "Kürtaj" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

İrem Eroğlu'nun karikatürü
20 Haziran 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasında bu hafta 20 Haziran, Dünya Mülteciler Günü münasebetiyle göçmen – mülteci karikatürleri yer aldı. İrem Eroğlu'nun "Mülteci öğrenci" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Darkow'un karikatürü
13 Haziran 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Darkow'un "Umut yok" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Latif Demirci'nin karikatürü
06 Haziran 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından merhum Latif Demirci'nin "Eşitlik-Özgürlük-Adalet" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Ohannes'in karikatürü
30 Mayıs 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Ohannes 'Ohan' Şaşkal'ın "Tirbuşon" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Babouse'un karikatürü
16 Mayıs 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Babouse'un "Sahil uzaklaşıyor" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

09 Mayıs 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Casaburi'nin "kürtaj" üzerine çizimi haftanın karikatürü seçildi.

İrem Eroğlu'nun karikatürü
25 Nisan 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından İrem Eroğlu'nun "Nükleer satranç" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

İzel Rozental'in çizimi
18 Nisan 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Rozental'in kendi çizimi "İyi Bayramlar!" haftanın karikatürü seçildi.

Royaards'ın karikatürü
11 Nisan 2022

İzel Rozental, Haftanın Karikatürleri özel yayınında son IPCC raporuna odaklanıyor.

Cointe'in Zeytin Ağacı karikatürü
04 Nisan 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Catherine Cointe'in "Zeytin ağacı" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Aydın Engin karikatürleri kolaj
28 Mart 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler bu hafta merhum Aydın Engin özelindeydi.

Bozhok'un çizimi
21 Mart 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Ukrayna'nın Herson kentinden 7 yaşındaki Vika Bozhok'un "İnsan Kalkanı" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Simanca'nın karikatürü
14 Mart 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Brezilyalı sanatçı Osmani Simanca'nın "Düz Dünya" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Haftanın karikatürü: Kroll'un karikatürü
07 Mart 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Pierre Kroll'un "Dünyanın sonu" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Haydar Işık + Tuncay Akgün'ün karikatürü
21 Şubat 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Haydar Işık ve Tuncay Akgün'ün "Ölmeden önce yapılması gereken 10 eylem" eseri haftanın karikatürü seçildi.

İzel Rozental'in karikatürü
14 Şubat 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından İzel Rozental'in "Radyo Haftası" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Plantu'nün "Kitap" çizimi
07 Şubat 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Plantu'nün "Kitap" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Çelik'in karikatürü
31 Ocak 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından İ. Bülent Çelik'in "Dış Güçler" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Blower'ın karikatürü
24 Ocak 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Patrick Blower'ın "Çarpışan otolar" çizimi haftanın karikatürü seçildi.