İzel Rozental

-
Aa
+
a
a
a
Babouse'un karikatürü
16 Mayıs 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Babouse'un "Sahil uzaklaşıyor" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

09 Mayıs 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Casaburi'nin "kürtaj" üzerine çizimi haftanın karikatürü seçildi.

İrem Eroğlu'nun karikatürü
25 Nisan 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından İrem Eroğlu'nun "Nükleer satranç" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

İzel Rozental'in çizimi
18 Nisan 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Rozental'in kendi çizimi "İyi Bayramlar!" haftanın karikatürü seçildi.

Royaards'ın karikatürü
11 Nisan 2022

İzel Rozental, Haftanın Karikatürleri özel yayınında son IPCC raporuna odaklanıyor.

Cointe'in Zeytin Ağacı karikatürü
04 Nisan 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Catherine Cointe'in "Zeytin ağacı" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Aydın Engin karikatürleri kolaj
28 Mart 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler bu hafta merhum Aydın Engin özelindeydi.

Bozhok'un çizimi
21 Mart 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Ukrayna'nın Herson kentinden 7 yaşındaki Vika Bozhok'un "İnsan Kalkanı" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Simanca'nın karikatürü
14 Mart 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Brezilyalı sanatçı Osmani Simanca'nın "Düz Dünya" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Haftanın karikatürü: Kroll'un karikatürü
07 Mart 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Pierre Kroll'un "Dünyanın sonu" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

28 Şubat 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Kichka'nın "Büyük Diktatör" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Haydar Işık + Tuncay Akgün'ün karikatürü
21 Şubat 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Haydar Işık ve Tuncay Akgün'ün "Ölmeden önce yapılması gereken 10 eylem" eseri haftanın karikatürü seçildi.

İzel Rozental'in karikatürü
14 Şubat 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından İzel Rozental'in "Radyo Haftası" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Plantu'nün "Kitap" çizimi
07 Şubat 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Plantu'nün "Kitap" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Çelik'in karikatürü
31 Ocak 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından İ. Bülent Çelik'in "Dış Güçler" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Tan Oral'ın Karikatür hayatının 50. yılında 13 Ocak’ta açılan sergi Karaköy Bankalar Caddesi Felek Sokak No: 1 adresindeki Schneidertempel Sanat Merkezi'nde yer alıyor. Sergi 6 Şubat tarihine kadar açık kalacak.
26 Ocak 2022

21 Ocak tarihli Açık Gazete’de İzel Rozental’in de katılımıyla Tan Oral ile yeni sergisi ‘Gazete’ üzerine bir söyleşi.

Blower'ın karikatürü
24 Ocak 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Patrick Blower'ın "Çarpışan otolar" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Haftanın karikatürleri kolaj hepsi
17 Ocak 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Ohannes Şaşkal'ın "Kuraklık" ve Glen Le Lievre'in "Avusturalya" çizimleri haftanın karikatürleri seçildi.

10 Ocak 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Nadia Khiari'nin "No Future" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Haftanın karikatürleri kolaj hepsi
03 Ocak 2022

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Oğuz Demir'in "2022" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Firuz Kutal'ın Boğaziçi Üniversitesi karikatürü
27 Aralık 2021

Açık Gazete'nin köşelerinden, İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı yılın son Haftanın Karikatürleri programında, istatistiki veriler eşliğinde 2021 yılının en çok çizilen konuları vardı. Bunların arasından Renato Aroeria'nın "Yaşasın Şili" ve Firuz Kutal'ın "Boğaziçi Üniversitesi" eserleri yılın karikatürleri seçildi.

Bu haftaki Haftanın karikatürlerinin kolajı
20 Aralık 2021

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Vasco Gargalo'nun "Assange" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

13 Aralık 2021

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Karry'nin "Peru" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

 

Karikatürlerin kolajı
06 Aralık 2021

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Kevin Kallaugher'ın "2022 Eko-kıyamet Labirenti" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Na!'nın karikatürü
30 Kasım 2021

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Na!'nın "Covid: 5. Dalga 3. Doz" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

Uykusuz'dan Cem Dinlenmiş'in karikatürü
22 Kasım 2021

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Cem Dinlenmiş'in çizimi haftanın karikatürü seçildi.

15 Kasım 2021

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Marian Kamensky'nin COP26 çizimi haftanın karikatürü seçildi.

08 Kasım 2021

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Matthew Pritchett'in "Glasgow, Net Zero" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

01 Kasım 2021

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Joep Bertrans'ın "COP26 Glasgow" çizimi haftanın karikatürü seçildi.

25 Ekim 2021

Açık Gazete'nin köşelerinden Haftanın Karikatürleri'nde İzel Rozental'in seçtiği ve anlattığı çizimler arasından Julien Personeni'nin İklim Değişikliği çizimi haftanın karikatürü seçildi.