Alp Ulagay

-
Aa
+
a
a
a
""
03 Kasım 2023
Burcu Biçer, Spor Gündemi'nde bayrağı devraldığı Alp Ulagay'ı konuk ediyor ve geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Manchester United'ın efsanevi futbolcusu Bobby Charlton'a değinerek, bir diğer Manchester United efsanesi David Beckham'ın belgeseli hakkında bilgi veriyor.
Alp Ulagay Açık Radyo stüdyosunda
17 Nisan 2022

Programcımız Alp Ulagay, Açık Radyo 19. Dinleyici Destek Yayınının yedinci gününde Ömer Madra ve Eraslan Sağlam'ın konuğu oldu ve kendi Açık Radyo geçmişinden, bağımsız spor yayıncılığından konuştu. 

Ukraynalı bayrak taşıyıcı Maksym Yarovyi, Pekin 2022 Kış Paralimpik Oyunları açılış töreni sırasında atletlerin geçit töreninde Ukrayna heyetine liderlik ediyor,
06 Mart 2022

Alp Ulagay'la Spor'da geçen hafta kaldığımız yerden Ukrayna'nın işgalinin ve savaşın spor dünyasına yansımalarını ve Rus takımlarına, sporcularına etkisi üzerine konuşuyoruz. 

futbol maçında açılmış Ukrayna bayrağı
25 Şubat 2022

Alp Ulagay'la Spor'da Ukrayna'nın işgalinin ve savaşın spor dünyasına yansımalarını ve Rus takımlarına, sporcularına etkisi üzerine konuşuyoruz. 

28 Kasım 2020

Açık Gazete’nin köşelerinden Spor’da Alp Ulagay, geçen günlerde aramızdan ayrılan Arjantinli efsane futbolcu Diego Armando Maradona’yı anlattı.

08 Kasım 2020

Açık Gazete'nin köşelerinden Alp Ulagay'la Spor'un konuğu Cem Pekdoğru ile geçen günlerde 88 yaşında aramızdan ayrılan Türk basketbolunun efsanelerinden Yalçın Granit'i konuştuk.

11 Şubat 2019

Alp Ulagay'ın Açık Gazete'deki konuğu, 'Kuruluş: Mekteb-i Sultani’den Galatasaray Spor Kulübü’ne Türkiye’de Futbolun Erken Çağı (1904-1907)' kitabının yazarı Melih Şabanoğlu.

 

03 Aralık 2010
İspanya futbol lilgi La Liga'da 29 Kasım tarihinde oynanan, şimdiden rahatlıkla futbol tarihinin efsanevi maçları arasında sayabileceğimiz Barcelona- Real Madrid maçını Açık Gazete'de Alp Ulagay'la konuştuk.
18 Haziran 2010
Alp Ulagay'la Dünya Kupası'nda devam eden maçlar hakkında sohbet ettik, ama bu arada futbol dışında bir spordan da söz etmeyi ihmal etmedik; Alp Ulagay, Türkiyeli tenişsçi Marsel İlhan'ın Wimbledon'un ön elemelerini geçmesi ve Wimbledon Tenis Turnuvası'nda ana tabloda oynayacak olmasını sevindirici
11 Haziran 2010
Alp Ulagay'la her futbolseverin dört yıl sabırsızlıkla beklediği Dünya Kupası hakkında etraflıca konuştuk.
30 Aralık 2005
Dünyada ve Türkiye'de 2005'in önemli spor olaylarını ve yıldızlarını hatırlıyoruz.