Dirsek Teması konserleri devam ediyor

-
Aa
+
a
a
a

Deprem bölgelerinden İstanbul’a gelen üniversiteli kız öğrenciler için Dirsek Teması konseri düzenleniyor. Ayrıntıları Artemis Günebakanlı'yla konuşuyoruz.

Herkes Tek - Dirsek Teması
 

Herkes Tek - Dirsek Teması

podcast servisi: iTunes / RSS

Gerçekleştiği ilk günlerden bu yana müzik dünyasının sevilen isimlerini ve yeni sanatçıları aynı sahnede bir araya getiren “Herkes Tek”, 16 Nisan Pazar akşamı özel bir etkinlikle Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda olacak.

dirsek teması

Tüm sanatçıların solo olarak sahne alacağı gecede Artun Özoğlu (Yaşlı Amca), Brek, Can Güngör, Caner Karamukluoğlu (TNK), Deniz Tekin, Dilan Balkay, Dilhan Şeşen, Eftalya Yağcı, Eren Alıcı (Evdeki Saat), Fırat Tanış, Görkem Karabudak, Gülinler, In Hoodies, Irmak Ecem, İklim Tamkan, Kardelen, Korhan Futacı, Kum, Mavi, Mert Demir, Nova Norda, Ozbi, Özgün Semerci (Second), Parham A.G, Selin Sümbültepe, SÜH.EYL ve Tolga Akdoğan (Adamlar) dinleyiciyle buluşacak.
 
Etkinliğin bilet geliri, İstanbul Vakfı’nın “Büyüt Hayallerini” projesine bağışlanarak deprem bölgelerinden İstanbul’a gelen üniversiteli kız öğrenciler için eğitim bursu olacak.

dirsek teması