Birlikteyiz: Dünya Kadınlar Festivali

-
Aa
+
a
a
a

Kadınların karşılaştığı güçlükleri ve daha eşit bir dünya için ürettikleri çözümleri görünür kılmayı hedefleyen WOW-Dünya Kadınlar Festivali'nin Türkiye ayağı 19-20 Mart'ta Müze Gazhane'de.  

WOW Vakfı Kurucusu ve Direktörü Jude Kelly
WOW-Dünya Kadınlar Festivali İstanbul
 

WOW-Dünya Kadınlar Festivali İstanbul

podcast servisi: iTunes / RSS

#birlikteyiz çağrısıyla, İstanbul’da ilk kez fiziksel olarak katılımcılarıyla buluşacak olan WOW İstanbul’un açılışı 19 Mart Cumartesi günü WOW İstanbul Türkiye Küratörü ve British Council Sanat Direktörü Esra A. Aysun ile festivalin iki gün boyunca sunuculuğunu üstlenen müzik yazarı İpek Atcan’ın sunumuyla başlayacak. Kadınların değişime ve eşitliğe olan inancını yansıtacak ve birbirlerine ilham olmalarına alan açacak WOW İstanbul’un açılış konuşmasında WOW Vakfı Kurucusu ve Direktörü Jude Kelly, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Şengül Altan Arslan, British Council Türkiye Direktörü Cherry Gough 19 Mart Cumartesi günü saat 10:30’da Müze Gazhane’de katılımcılarla buluşacak. 

British Council Türkiye sanat direktörü ve küratör Esra Aysun'la buluşuyor, kültür ve sanat alanını sivil toplumla bir araya getirerek kadınların hikayelerini ve seslerini müzik, performans, sohbetler ve atölyeler yoluyla paylaşan WOW İstanbul'u konuşuyoruz.