Burcu Biçer

-
Aa
+
a
a
a
""
12 Temmuz 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, EURO 2024'e veda ediyor, A Milli Voleybol Takımı'nın Olimpiyat kadrosunu inceliyor ve UEFA'nın çevrimiçi taciz raporuna göz atıyor.
""
28 Haziran 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, EURO 2024'te olan biteni, Su Sporları Avrupa Şampiyonası'nı, 2024 FIVB Milletler Ligi’ni ve Pazar günü başlayacak olan Tour de France üzerine bilgi veriyor.
""
14 Haziran 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, EURO2024 üzerinden Milli Takımlar için yazılan şarkılara göz atarken, Avrupa'da sağın yükselişinin turnuvaya etkilerini de masaya yatırıyor.
""
31 Mayıs 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları sırasında teknik direktör Okan Buruk'un cinsiyetçi söylemlerine, Süper Lig'de yaşanan anomi olaylarına, A Milli Kadın Voleybol takımının Milletler Ligi’ndeki son durumuna ve maç sonrası yaşanan uçak krizine, Roland Garros’da Rafael Nadal ile milli tenisçi Zeynep Dönmez'in turnuvadaki yerlerine ve Panathinaikos ile üçüncü kez EuroLeague'de şampiyonluk yaşayan Ergin Ataman'a değiniyor.
""
26 Nisan 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, 1 Mayıs İşçi Bayramı yaklaşırken, spor dünyasında işçiler tarafından kurulmuş kulüplere ve işçi olimpiyatlarına değiniyor.
""
19 Nisan 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, yaklaşmakta olan Paris Olimpiyatları'nda Japon oyuncuların giyeceği çevre dostu formalarına, Lokomotiv Kaliningrad'da forma giyen Ebrar Karakurt'un mücadelesine, F2024 Euroleague Kadınlar Şampiyonu olan Fenerbahçe Alagöz Holding'e ve Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 59. edisyonuna değiniyor.
Görsel: Cyclist Mag
05 Nisan 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, en ikonik klasik bisiklet yarışı Paris-Roubaix ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nı değerlendiriyor.
""
29 Mart 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi'ne, Kupa Voley final maçlarına ve Montreal’de düzenlenen 2024 Artistik Patinaj Dünya Şampiyonası'na değiniyor.
""
08 Mart 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, 8 Mart Kadınlar Günü vesilesiyle Türkiye'de spor medyasının güçlü kadın isimleriyle bir araya geliyor.
""
01 Mart 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, son günlerde futbol dünyasını meşgul eden futbol yayın ihalesi konusunu değerlendiriyor.
""
16 Şubat 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, hafta başında 58.'si gerçekleştirilen Super Bowl'un ne olduğuna, geçmişine ve dünyaya etkilerine değiniyor.
""
09 Şubat 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, Messi'nin hafta sonu Hong Kong'daki dostluk maçında sakatlık gerekçesiyle oynamayıp, dün Japonya'daki maçta sahaya çıkmasının yankılarını değerlendiriyor.
""
01 Şubat 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, veda açıklaması yapan Liverpool teknik direktörü Jürgen Klopp ile Barcelona teknik direktörü Xavi Hernandez hakkında konuşuyor.
""
19 Ocak 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, devam eden Avustralya Açık'taki favorilere ve turnuvada olan bitenlere göz atıyor.
""
11 Ocak 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, bu haftanın başında yaşama veda eden Alman ve dünya futbolunun efsanevi ismi Franz Beckenbauer'i anıyor.
""
05 Ocak 2024
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, geçtiğimiz hafta Suudi Arabistan'da iptal edilen Türkiye Süper Kupa Final maçına değinirken, ayrıca Rafael Nadal'ın kortlara dönüşünü; Milli tenisçi Zeynep Sönmez'in başarısını ve Jenni Hermoso'nun davası hakkında da konuşuyor.
""
05 Ocak 2024
Spor Gündemi programını hazırlayıp sunan Burcu Biçer, NewsLabTurkey'den Umut Öztürk ile bir araya gelerek programın kurgusunu ve hedeflerini konuştu.
""
22 Aralık 2023
Burcu Biçer Spor Gündemi'nde, Cem Pekdoğru ile "Basket İstanbul" kitabı üzerinden spor kitabı yayınlamanın önemi, Türkiye-İstanbul'daki basketbol arşivciliği ve kültürü hakkında konuşuyor.
""
15 Aralık 2023
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca'nın Çaykur Rizespor maçından sonra hakem Halil Umut Meler'e yapılan saldırı hakkında konuşuyor.
08 Aralık 2023
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, Formula 1'in iklim krizine etkilerini, raporları ve sürdürülebilirliğe dair nasıl çalışmalar yapılıyor konusuna değiniyor.
""
30 Kasım 2023
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, akademik ve saha çalışmaları yürüten Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. İlknur Hacısoftaoğlu'nu konuk ederek sporda haklar ve adalet üzerine konuşuyor.
""
17 Kasım 2023
Burcu Biçer Spor Gündemi'nde, tartışmalarıyla birlikte gündeme gelen Formula 1'in Las Vegas ayağını ve ABD'deki spor organizasyonlarını nasıl şekillendirdiği üzerine konuşuyor.
""
10 Kasım 2023
Burcu Biçer Spor Gündemi'nde, spor ile müzik endüstrisinin ilişkisine değiniyor
""
03 Kasım 2023
Burcu Biçer, Spor Gündemi'nde bayrağı devraldığı Alp Ulagay'ı konuk ediyor ve geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Manchester United'ın efsanevi futbolcusu Bobby Charlton'a değinerek, bir diğer Manchester United efsanesi David Beckham'ın belgeseli hakkında bilgi veriyor.
""
26 Ekim 2023
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, spor yazarı ve araştırmacı Yavuz Yavuz ile Cumhuriyet'in 100. yılında Türkiye'de sporun geçmişine ve geleceğine göz atıyor.
""
19 Ekim 2023
Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, Gazze'de devam eden savaşın spor dünyası üzerindeki etkisini değerlendiriyor.
""
12 Ekim 2023
Burcu Biçer'le Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, Türkiye ve İtalya'nın ortaklaşa ev sahipliğinde gerçekleştirilecek EURO 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası'na değiniyor.
""
06 Ekim 2023
Burcu Biçer'le Spor Gündemi'nde Burcu Biçer, Aydan Çelik ile 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun detaylarını konuşuyor.
""
29 Eylül 2023
Burcu Biçer'le Spor Gündemi'nde, Burcu Biçer A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 2023 senesi içerisinde yaşadığı başarıları dile getirirken, aynı zamanda 14 Ekim tarihinde başlayacak Voleybol Sultanlar Ligi hakkında da bilgi veriyor.
""
15 Eylül 2023
Burcu Biçer, Burcu Biçer'le Spor Gündemi'nde ABD Açık finalini, Simona Halep'in doping gelişmesini, 2023 Kadınlar Dünya Kupası final maçında yaşanan taciz olayındaki gelişmeleri ve İspanya Bisiklet Turu'ndaki son durumu değerlendiriyor.