Muğla'dan sevgiler selamlar...

-
Aa
+
a
a
a

Pek sevgili Ömer Madra, Eraslan Sağlam ve tüm Açık Radyo emekçileri,

Destek haftası programına mektup yazma ritüelimiz 10. seneyi doldurmuş. Her sene önce, daha önceki senelerde yazdığımız mektupları okuyoruz. Bu vesile ile, hayatımızdaki değişimleri, hayallerimizi, kayıpları hatırlamak, bazen hepimizde gülümseme yaratıyor, bazen de yürek burkucu olabiliyor. Bu sene, sanırım herkes gibi, kalbimizin en kırık olduğu yıl, zira son güne kadar keyifli bir mektup yazamadık ama şenlik heyecanını her gün yaşadık.

Muğla Yeşilyurt'tan, hala ve hala, Açık Radyo ile hayata bağlanıyoruz. Arkadaşlar destek yayını öncesi arıyorlar, ancak, muhtemelen hayattaki cani hislerimizin tek tezahürü, Eraslan Sağlam'ın heyecan dolu bağrışlarını duymak ve şarkıya girmeden, herhangi bir son dakika destek vermek gibi bir ritüelimizi bu sene uygulayamadık, ne mutlu ki yapamadık. Hafta başından beri her gün, desteğin kendiliğinden yüksek sayılara ulaşması ve bizi çok daha mutlu etti, umalım hep böyle olsun. :)

Çekirdek ailemizle, Açık Radyo ailesinin bir parçası olmaktan keyif duyuyoruz. Yıllar içerisinde kuzensel moda geçen, program yapımcısı dostlarımız oldu, yüz yüze gelemesek de birbirimizi arıyor, yazışıyoruz, bu vesile ile Artvin'e, Selanik'e,  Londra'ya sevgilerimizi yolluyoruz.

Baharın, güneşli güzel günlerin hepimize afiyet, sağlık ve huzur getirmesini diliyor, Açık Radyo ailesinin emekçi, destekçi, gönül dostu tüm fertlerini kucaklıyoruz.

Akgonca - Ataç - Mercan- Kiraz Besi