Merhaba

-
Aa
+
a
a
a

Sevgili Ömer Bey, sevgili Açık Radyo ailesi,

 

Yine bir “şenlikte” buluşma dönemi ve heyecanı başladı... Tüm Açık Radyo dinleyicileri için her gün hissettiğimiz ama bu şenlik döneminde daha da güçlenen bu “ait olma” duygusunu yeniden yaşamak çok güzel. Her yıl tam da bu dönemde bu ailenin bir parçası olarak duygularımı sizlerle paylaşmadan edemiyorum. Eskiden olduğu gibi bir tür bayramlaşmak, bayram ziyaretleri gibi.

Bir süredir Açık Radyo’yu deniz üzerindeki bir “platform /bir tür sal” olarak düşünmeye başladım. Kocaman, sonsuz bir denizde ya da “kâinatta” hareket eden bu platform büyük bir platform değil ama dünyada her yeri dolaşabilen, üzerindeki herkesi yükselten, bizleri kimi zaman hiç aklımızda olmayan yerlere, keşiflere götüren, gördüğümüz manzaralardan keyif almamızı, şaşırmamızı, kimi zaman üzülmemizi, öfkelenmemizi, endişelenmemizi ama hep canlı, coşkulu, umutlu, meraklı olmamızı ve hep öğrenmemizi sağlayan bir platform.

Bu platformda olmak o kadar kıymetli ve keyifli ki, onu her tür dalgadan korumak, sağlamlaştırmak, bizi daha uzun yıllar götüreceği yerlere götürmesine destek olmak için bu “şenlik” zamanları hepimiz için bir fırsat... Evimizde, arabamızda, cep telefonumuzda Açık Radyo’nun düğmesine bastığımız, tıkladığımız an bu platformun üzerine çıkarak yolculuğa başlıyoruz... Yolculuğun devamı için hepimizin elimizin gideceği tek yer: “Program Destekçisi Olun” butonu...

 

 

Sevgi ve selamlarımla

Sibel Çetingöz