Ezgi Nur Akıncı

-
Aa
+
a
a
a

Kocaman bir buluta benzettiğim Açık Radyo bana rengi ve çeşitliliği ifade ediyor. Her şey için teşekkürler! 

Merhaba,

Açık Radyo dinleyici destek projesi için yaptığım çalışmayı, daha fazla destek toplayabilmek, radyonun güçlenerek devam etmesi adına, instagram sayfamda paylaşıp, yanına küçük bir metin ekledim. 

Kocaman bir buluta benzettiğim Açık Radyo bana rengi ve çeşitliliği ifade ediyor.

Her şey için teşekkürler! 

Metni ve görseli aşağıya ekliyorum.

Sevgiler

Ezgi Nur Akıncı

 

"#acikradyo 

Çeşitliliği seviyoruz. Aynı olmak sıkıcı, boğucu. Elbette bir yerlerde hepimize iyi gelecek bir şeyler var. Bizim kendimizi en iyi hissettiğimiz yerlerden biri "...Eğlenemiyoruz!" diye yola çıkan bir radyo frekansı. Farklı, özgün sesler var orada. Radyo'yu dinlerken, dinleyiciden ziyade, bu renkli bulutun bir parçası gibi hissediyor insan. 

Velhasıl, sevgili radyomuz ilk günlerinden itibaren dinleyicilerinin destekleri ile birlikte 25.yıllına girdi. Her sene olduğu gibi bu sene de Dinleyici Destek Projesi radyo çalışanlarının çabası ile, zor şartlara rağmen gerçekleşti. 25 yıllık serüvenlerinin son 4 yılına katılmış dinleyicileri olarak, destek günlerinin kendileri gibi rengini ve coşkusunu radyodan takip ettik. Hepimiz için yorucu olan bugünlerde daha da önem kazanan çeşililiği, desteği, dostluğu ve gerçekçi olmayı kucaklıyoruz. Eğer henüz tanışmadıysanız, radyonuzu bilehare 94.9'a çevirmenizi dilerim. Nice 25 yıllara! @acikradyo Destek için; https://acikradyo.com.tr/"