Demirkent Ödülleri’nin “İşitsel Medya” ödülü üst üste ikinci kez Açık Radyo’nun

Açık Radyo'dan
-
Aa
+
a
a
a

Demirkent Eğitim ve Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen Demirkent Ödülleri, sahiplerini buldu. İş Sanat'taki törende ödüller, "İletişim", "Tarih" ve "Sosyal Farkındalık Oluşturulmasına Katkı" başlıkları altında verildi.

"İşitsel Medya" alanında kazanan "Açık Radyo" olurken "Yazılı Medya" alanında "Sözcü gazetesine" ödül verildi. Açık Radyo, aynı ödülü geçen yıl da kazanmıştı. Açık Radyo Genel Yayın Yönetmeni Ömer Madra'nın ödülle ilgili konuşması şöyleydi:

Video file

"İletişim" kategorisi "Görsel Medya Güncel Programlar" alanında ödülü, FOX TV'den "İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat" programı ile İsmail Küçükkaya kazandı.

"Belgesel Programı" kategorisinde kazanan NTV'deki "Ruhun Doysun" ile Mehmet Gürs oldu.

"Dizi" alanında, TRT’de yayınlanan "Masumlar Apartmanı" ödüle layık görülürken, "Ana Haber Programı" alanında "Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber" programı ile Selçuk Tepeli ödüle layık görüldü.

"Yarışma Programı" kategorisinde kazanan, Teve 2'de yayınlanan Ali İhsan Varol ile "Kelime Oyunu" programı oldu.

"Dijital Medya" alanında kazanan, “Gör Beni” YouTube kanalı ile Armağan Çağlayan oldu. 

"Sosyal Farkındalık Oluşturulmasına Katkı" başlığı altındaki "Görsel Medya" kategorisinde kazanan Kanal D "Hayat Tamircisi" projesi, "Yazılı Medya" kategorisinde kazanan ise "Hassas Anne" kitabı ile Ece Kumkale oldu.