Radyo Şenliği’nin yedinci gününde stüdyo konuğumuz ressam, fotoğrafçı ve Açık Radyo dostu Kirkor Sahakoğlu

-
Aa
+
a
a
a

16. Dinleyici Destek Özel Yayını’nın yedinci gününde ressam ve fotoğrafçı kimlikleriyle tanınan, aynı zamanda radyomuzun destekçisi ve dinleyicisi olan Kirkor Sahakoğlu’nu stüdyomuzda konuk ettik.

Sahakoğlu, Ömer Madra ve İlksen Mavituna ile bir sohbet gerçekleştirdi.

 

Fotoğraf: Açık Radyo
Kirkor Sahakoğlu ile Tutkular Üzerine
 

Kirkor Sahakoğlu ile Tutkular Üzerine

podcast servisi: iTunes / RSS

Açık Radyo'nun dostu ve 25 yıllık tarihinin tanığı Kirkor Sahakoğlu ile, Milli Reasürans Sanat Galerisi'nde 11 Nisan'da açılan Passion sergisini fırsat bilip özel yayında buluştuk.

Ömer Madra ve İlksen Mavituna'nın stüdyo konuğu olan Sahakoğlu ile tutkulardan konuşmaya başlayıp, radyomuzun tarihinin pek bilinmeyen anılarına uzandık ve dinleyicilerimizden destek istedik.

 

16'ıncı Özel Yayına katkıda bulunan konuk ve programcılardan bazıları şöyle; Simge Pınar, Ahmet Ali Arslan, Ozan Sarohan, Masis Aram Gözbek, Feryal Öney, Tuluğ Tırpan, Beyti Engin, Hakan Yılmaz, Levent Üzümcü, Ercan Kesal, Can Güngör, Ceyl’an Ertem, Cenk Erdoğan, Ülkü Aybala Sunat, Bora Çeliker, DaPoet, Lale Mansur, Selim Altınok, Kerim Altınok, Geveze, Can Bonomo, Harun Tekin – Burak Güngör (mor ve ötesi) , Cümbüş Cemaat,  Özgür Yılmaz 4’lüsü Thunderbolt...