Fotoğraflarla Radyo Şenliği'nin yedinci günü

-
Aa
+
a
a
a

16. Radyo Şenliği'nin yedinci gününde stüdyomuzda müzisyenler Özgür Yılmaz ve Özüm İtez canlı bir performans sergiledi.

Fotoğraf: Açık Radyo

16. Dinleyici Destek Özel Yayınımızın yedinci günü Açık Gazete'yle başlarken mikrofonda Ömer Madra ile Eraslan Sağlam vardı. Ardından bu ikiliye programcımız Alp Ulagay dahil oldu. Yayına İngiltere'den bağlanan Ulagay, bugün hayatını kaybeden Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından Can Bartu’yla ilgili görüşlerini de dinleyicilerimizle paylaştı.

Ardından 'Yeter ki İste'nin radyo şenliği özel yayınında Alper Dalkılıç'ın yanı sıra Ömer Madra ve Eraslan Sağlam da yer aldı. Konuğumuz ise oyuncu Alican Yücesoy'du. Yücesoy seçtiği parçaları Açık Radyo dinleyicileri için çaldı.

Bu yayının ardından üst üste dinleyicilerimiz ve destekçilerimiz olan isimleri ağırladık. Stüdyomuza konuk olan dinleyicilerimiz ve destekçilerimiz sırasıyla şu isimleri: Mehmet Atay, Haldun İleri, Esra Ören, Derya İnanlı, Feridun İnanlı, İklim İnanlı, Şahika Ertan, Asaf Ertan ve Nur Deriş.

Ardından 'Dünyanın Cazı' özel yayınıyla Gonca Açıkalın ve Sina Hakman stüdyomuzdaydı. 

Bu programdan sonra ise stüdyomuzda Ömer Madra ile İlksen Mavituna ressam, fotoğrafçı ve Açık Radyo dostu Kirkor Sahakoğlu'nu stüdyomuzda ağırladı. 

Daha sonra ise müzisyenler Özgür Yılmaz ve Özüm İtez stüdyomuzda canlı bir performans sergiledi. 

Canlı performansın ardından 'Koyu Mavi'nin radyo şenliği özel bölümünde Gülçin Orgun, Aheng-i Hengame programının yapımcıları Esra ve Alper Kaliber, Terra Incognita programının programının yapımcısı Cenk Akyol ve Gülden Akyol ile dinleyici ve destekçimiz Gamze Alarslan’ konuk etti.

Programda, Sanat Deliorman ve dinleyicimiz ve müzisyen dostumuz Erkin Soylu’dan radyo şenliği için hazırlanmış özel bir kayıt dinledik.