Fotoğraflarla 16. Radyo Şenliği'nin ikinci günü

-
Aa
+
a
a
a

24'üncü yılındaki Açık Radyo'nun 'nefes alma aralığı' şiarlı 16'ncı Dinleyici Destek Özel Yayını'nın ikinci gününde de birbirinden değerli konukları ağırladık.

Fotoğraflar: Açık Radyo

16. Radyo Şenliği'nin ikinci günü sabah saatlerinde Ömer Madra ile birlikte Eraslan Sağlam'ın mikrofon başına geçmesiyle başladı. 

Ardından günün ilk konuğu, destekçimiz ve dinleyicimiz Tolga Ataman bizlerleydi. Ataman, seçtiği parçaları Açık Radyo dinleyicileri için paylaşırken bir taraftan da radyoyla tanışma hikayesine değindi. 

Günün ikinci konukları ise programcımız Artemis Günebakanlı ile müzisyen In Hoodies, nam-ı diğer Murat Kılıkçıer'di. In Hoodies yeni albümünden seçtiği şarkıları dinleyicilerimizle paylaştı. Günebakanlı ise Açık Radyo'ya yaptığı programların yanı sıra iklim değişikliğinden bahsetti. 

Bu ikilinin ardından stüdyomuzda bir başta destekçimiz ve dinleyicimiz olan Ali Nazım Tokuz bizlerleydi. 

Ezginin Günlüğü grubunun kurucularından, siyaset bilimi profesörü, müzisyen, ozan ve dinleyici dostumuz Hakan Yılmaz stüdyo konuğumuzdu. 

Ardından stüdyomuzda dinleyicimiz, destekçimiz ve Boğaz gözlemcisi Yörük Işık konuğumuzdu. Işık da seçtiği şarkıları dinleyicilerimizle paylaştı.

16. Dinleyici Destek Özel Yayını ikinci gününde son konuklarımız müzisyen Feryal Öney, müzisyen Tuluğ Tırpan ve oyuncu Beyti Engin.

Üçlü, yeni ortak projeleri ‘Mavi Sürgün’le ilgili son gelişmeleri Açık Radyo dinleyicileriyle paylaştı.

Halikarnas Balıkçısı’nın eseri Mavi Sürgün, Tuluğ Tırpan’ın müziği, Yetkin Dikinciler'in anlatımı, Feryal Öney’in sesi, Su Güneş Mıhladız’ın dansları, Garip Ay’ın görselleri ve Beyti Engin’in rejisi ile İş Sanat’da olacak.

Konuklarımızın ardından 'The Big Easy', 'Zamanlar Değişirken', 'Sarhoş Atlar Zamanı' isimli programlarımızın 'özel' yayınları dinleyicilerimizle buluştu. 

Şenliğimizin ikinci gününde ofjektiflerimize takılan diğer fotoğraflar da şöyle;