Fotoğraflarla 16. Radyo Şenliği'nin beşinci günü

-
Aa
+
a
a
a

Radyo Şenliğimizin beşinci gününde stüdyomuza konuk olan müzisyen Can Bonomo canlı bir performans sergiledi.

Fotoğraf: Açık Radyo

16. Dinleyici Destek Özel Yayınımızın beşinci günü Açık Gazete'yle başlarken mikrofonda Ömer Madra ile Can Tonbil vardı. Ardından bu ikiliye Sezin Öney dahil oldu.

Bu yayının ardından stüdyomuzda ayrı ayrı üç destekçimizi konuk ettik. Bunlardan ilki Bülent Oral'dı.

Ardından dinleyicimiz ve destekçimiz Murat Devres bizlerleydi. Devres seçtiği şarkıları dinleyicilerimiz için paylaşırken Açık Radyo'yla tanışma hikayesine de değindi.

Devres'in ardından da dinleyicimiz ve destekçimiz Meltem Uzunkaya'yı stüdyomuzda ağırladık. Ömer Madra ve Eraslan Sağlam'la bir yayın gerçekleştiren Uzunkaya da seçtiği parçaları dinleyicilerimizle paylaştı. 

Ardından stüdyomuzda canlı bir performans vardı. Son albümü 5 Nisan'da çıkan Can Bonomo, yeni parçalarından bazılarını canlı olarak Açık Radyo dinleyicileri için seslendirdi. Bonomo'ya müzisyenler Emre Kula, Orhan Deniz, Alper Lü, Kemal Arslan eşlik etti. 

Şarkı aralarında ise Bonomo, İlksen Mavituna ve 'Bir Baba Indie ile Başköşe' programının yapımcısı Tuğçe Yapıcı ile bir sohbet gerçekleştirdi.

Can Bonomo'dan sonra stüdyomuzda yine bir destekçimiz vardı. Dinleyicimiz Cemal Mutlu, Açık Radyo'yla olan tanışma hikayesini anlattı; seçtiği parçaları dinleyicilerimizle paylaştı.

 

Canlı performansların ardından 'Dünyanın Cazı' programının 16. Dinleyici Deskek Özel Yayını özel programında Didem Gençtürk ile Sanat Deliorman mikrofon başındaydı. Bu ikiliye teknik masada Feryal Kabil eşlik etti.

 

16. Radyo Şenliğimizin beşinci gününden diğer kareler de şöyle;