Fotoğraflarla 16. Dinleyici Destek Özel Yayını'nın üçüncü günü

-
Aa
+
a
a
a

Radyo şenliğimizin üçüncü gününde de değerli konuklarımızı ağırlamayı sürdürdük, stüdyomuzda radyolarda ilk kez çalınan parçalar da dinledik.

Dinleyici Destek Özel Yayınımızın üçüncü bölümü Açık Gazete'yle başlarken mikrofonda Ömer Madra ile Can Tonbil vardı. Ardından bu ikiliye her zaman olduğu gibi Ali Bilge dahil oldu. 

Ardından hhekim, oyuncu, yönetmen ve yazar Ercan Kesal'ı ağırladık. İki sezondur devam eden Çukur dizisinde İdris Koçovalı rolüne can veren Ercan Kesal, birbirinden ilginç anektodlar aktarırken dinleyicilerimizden de desteklerini rica etti.

Kesal'dan sonra ise destekçimiz ve dinleyicimiz Ayşegül Çaplı bizlerleydi. Altı yıl önceki radyo şenliğimize de konuk olan Çaplı, hem o günleri anlattı hem de sevdiği parçaları bizimle paylaştı. 

Ardından stüdyomuzda mini bir konser vardı. Ülkü Aybala Sunat ve Bora Çeliker, mini konserin' şarkı aralarında ise İlksen Mavituna'nın sorularını yanıtları; son çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Sunat ve Çeliker'in 'mini konserinin' ardından stüdyolarımızda yine bir canlı performans vardı. Programcımız Harun Tekin ve müzisyen Simge Pınar konuklarımızdı. 12 Nisan'da tüm dijital platformlarda ilk albümü çıkacak olan Simge Pınar, ilk kez bu parçalardan bazılarını Açık Radyo dinleyicileri için paylaştı. Ayrıcı bu yayın sırasında Açık Radyo'ya destek olan beş dinleyicimiz de Simge Pınar'ın 16 Nisan'daki albüm lansmanına birer davetiye kazandı.

Canlı performansların ardından 'Dünyanın Cazı' programının 16. Radyo Şenliği özel bölümü için Harun İzer bizlerleydi. İzer'e Didem Gençtürk ve İlksen Mavituna eşlik etti. 

16. Dinleyici Destek Özel Yayını'nın üçüncü gününe yansıyan fotoğraflar şöyle;