Samim Saygın Küçükoğlu

-
Aa
+
a
a
a

Programınız ilgili günleri piksel piksel zihnime işliyor, sayenizde güne zihin sporu yaparak başlıyorum. 

Tünaydın,

Programınız ilgili günleri piksel piksel zihnime işliyor, sayenizde güne zihin sporu yaparak başlıyorum. Aklımda üstüne kafa yora bileceğim bir sürü haber.
Sizden bir ricam var. Bu programı hafta sonu da devam ettirin lütfen.
Bunun için ben de elimden ne gelirse yapabilirim.

Saygılar,

Samim Saygın Küçükoğlu

Sayın Samim Saygın Küçükoğlu,

Mesajınıza gecikerek cevap verdiğim için kusura bakmayınız lûtfen. Oldukça yoğun bir gezegen ve ülke gündemini takip etip dinleyiciyle ve web takipçileri ile paylaşmaya çalışırken böyle gecikmeler olabiliyor maalesef.

Mesajınızdaki cesaret ve gurur verici sözler için çok teşekkür ederiz. Kendi adıma konuşacak olursam, bunun şahsen hayatımda aldığım en ölümcül iltifatlardan biri olduğunu söylemeliyim. Şöyle bir bilanço ne demek istediğimi ortaya koyacaktır: Hafta içinde sadece Açık Gazete programı için toplamda asgari 11.5 - 12 saat yayın yapıyorum. (İklim İçin ve Açık Yeşil programları da var.) Bu programlar için sabahları 1.5 saat kadar, gün içinde ve akşamları da toplam 3 saat kadar ilave çalışma yapmam gerekiyor. Programlar ve hazırlıkları dışında ayda yaklaşık 3 konferans ve 1 yazı, 1 mülakat - yıl sonunda da yaklaşık 3 kitap ve iki ayrı ders programı- hazırlamam gerekiyor.

Sayın Küçükoğlu, yardım öneriniz için teşekkürlerimi sunarım; ne var ki, bu şartlar altında yayınları haftada 5 günle kısıtlı tutmamı mazur göreceğinizi umut etmekteyim.

Selamlar, saygılar

Ömer Madra