Didik Didik Freud Tekrar Açık Radyo'da

Didik Didik Freud
-
Aa
+
a
a
a

 

Açık Radyo’nun efsanevî programlarından Didik Didik Freud, 20. yayın yılı vesilesiyle tekrar yayında.  Freud'un ailevi ve tarihi romanı 42. yayın dönemi boyunca Pazartesi günleri saat 11’de.

Hazırlayanlar: Serol Teber ve Şenol Ayla.

Şenol Ayla, 11 yıl önce ilk kez yayınlanan dizinin son bölümünden birkaç hafta sonra kaybettiğimiz programcımız Serol Teber'in şu Didik Didik Freud için yola çıkarken söylediği şu sözleri hatırlatıyor: 

"Freud’u atomize etmek istiyoruz. Bir insana ya da herhangi bir konuya yaklaşırken, onu atomize etmeyi, onu didik didik etmeyi, arkeolojik bir tanımlamayla onun bütün katmanlarına varıncaya dek araştırmayı, Freud bize öğretmiştir. Biz onun öğretisinin izinden gidiyoruz, ama bu sefer objektifi Freud’a çevirerek."

 Didik Freud'un yayınlanan bölümlerini sitemiz üzerindeki kayıt arşivinden dinlemek için tıklayın.

Not: Kayıt arşivi her hafta programın yeni bölümü yayınlandıkça güncelleniyor. Gelecek bölümleri dinlemek için Açık Radyo'da yayınlanmalarını beklemeniz gerekiyor. 

 

Didik Didik Freud’un podcast servisine ulaşmak için tıklayın.

* Ne kadar şanslıyız ki programın deşifre edilmiş metninleri de dinleyicimiz Işık Ezber'in gönüllü katkısı sayesinde elimizde. Didik Didik Freud Açık Radyo'da 11. Yayın Dönemi'nde yayınlandığı zaman, dinleyicimiz Işık Ezber gönüllü olarak programın her bölümü deşifre etmişti:

Didik Didik Freud'un yayınlanmış bütün bölümlerinin metinlerine ulaşmak için tıklayın.