Kitap Köşesi

22 Haziran 2018
Haftanın sonu ve pazartesi günü seçimlere bağlanıyoruz. Gerçekten kısa bir Kent Takvimi'nin ardından Bu Köşe Kitap Köşesi'nde Ceyhan Usanmaz'dan matbuat dünyasına dair notları alıyoruz. 
11 Mayıs 2018
Haftanın son dergisindeyiz. Şehirde iki ayrı konferans, park buluşmaları, bazı konserler, konuşmalar var. Yoğun değil ama hafif de olmayan bir Kent Takvimi sunuyoruz sizlere. 
04 Mayıs 2018
Açık Dergi'de bir haftayı daha bitiriyoruz. Kent Takvimi'nde haftasonundan önerilern, öne çıkan etkinliklere bir bakış attıktan sonra, haftaiçi başladığımız ACorner İn The World / Dünyada Bir Köşe Festivali'nden yine özel yayın yaptık.
16 Şubat 2018
Açık Dergi'de bir haftayı daha kapatırken, Ceyhan Usanmaz'ın Kitap Köşesi'nde bu hafta sergi ve edebiyat dünyasından etkinlik haberleri ağırlıkta. Yapı Kredi Yayınları'nın yeniden açılması ile de Beyoğlu yeniden hareketlenmeye başladı. 
10 Kasım 2017
Ceyhan Usanmaz Bu Köşe Kitap Köşesi’nde bu hafta sona erecek TÜYAP vesilesiyle yayınlanmış Sel’in “Geceyarısı”, Can’ın “kağıt kitaplar” serileri, Delidolu Yayınlarının son kitapları yanı sıra Aydan Çelik’in "Sana Dün Bir Seleden Baktım Aziz İstanbul" ve Çağatay Yaşvut’un
03 Kasım 2017
Açık Dergi'de bu akşam önce Kent Takvimi'ni sunuyoruz. Fuarlar, festivaller, söyleşiler ve konserlerle dolu tam bir "sezon" hafta sonu.
06 Ekim 2017
Açık Dergi'nin Kent Takvimi'nde haftasonuna panaromik bir bakış attıktan sonra, Kitap Köşesi'nde Ceyhan Usanmaz'dan haftanın matbuat haberlerini aldık. Muasır Müzikler ise Ortadaoğu'dan çağdaş müzik seçkisiyle yayındaydı.  
29 Eylül 2017
Açık Dergi'nin Kent Takvimi'nde haftasonuna panaromik bir bakış attıktan sonra, Kitap Köşesi'nde Ceyhan Usanmaz'dan haftanın matbuat haberlerini aldık.