Haftanın Albümü

30 Temmuz 2018
Açık Dergi'de yaz ortasını geçen, yeni bir hafta. Kent Takvimi iyice film gösterimleri, açıkhava sinemaları tadına büründü. Konserler de var. Kadıköy Postası da bizimle birlikte olacak. 
02 Temmuz 2018
Açık Radyo'nun Açık Dergi'sinde yeni bir hafta başladı.
18 Haziran 2018
Açık Radyo'da yeni bir hafta. Dergi ise bildik düzeniyle başlamayacak bu akşam. "İskender'i, İskender Savaşır'ı yitirdik.
14 Mayıs 2018
Mayısın tam ortasına geldik. Ayın üçüncü haftasındayız. Önce Kent Takvimi'nde bu haftanın geneline ve kentteki etkinliklere bir kuş bakışı ile bakacağız, aramıza Murat Mrt Seçkin de Kadıköy Postası ile katılacak. 
07 Mayıs 2018
Açık Dergi'de yeni bir hafta ve bu hafta kentte pek çok sempozyum, tartışma, panel, konser var. Yoğun bir Kent Takvimi bizleri bekliyor. Kadıköy Postası'nda Murat Mrt Seçkin de karşı yakadan haberleri verecek.
19 Mart 2018
Açık Dergi'de de bahar yaklaşıyor, ayın ortasına geliyoruz. Murat MRT Seçkin yani Kadıköy Postası bu haftalık bizimle değil ama Kentten notları ilk bir saatimizde sizinle paylaşıyoruz. 
12 Mart 2018
Açık Dergi'nin yeni haftasında kentte olup bitecek etkinliklere öncelikle bir kuşbakışı bakıyoruz, ardından Murat Mrt Seçkin Kadıköy Postası ile bize katılıyor. 
19 Şubat 2018
Açık Radyo'nun Açık Dergi'sinde yeni bir hafta, önümüzde yoğun bir Kent Takvimi var ve sıklıkla olduğu gibi Kadıköy Postası da bize katılacak. 
11 Aralık 2017
Haftanın ilk yayınında Kent Takvimi’nde öne çıkanlardan bir fotoğrafı ortaya koyacağız önce. Sergiler, bu hafta başlayan 2 film festivali; Hangi İnsan Hakları ve Sessiz Sinema Günleri, öne çıkan konserler, konuşmalar, buluşmalar.
06 Kasım 2017
Hafta başı hep olduğu gibi önümüzde duran en kalabalık şey Kent Takvimi kuşkusuz, bu haftadan seçtiğimiz etkinlikler, Bienalin son haftası, bir merkeze göre dünyanın bir ucundaymış gibi gözükse de İstanbulluları uzun zaman sonra bir araya getiren TÜYAP, Ütopya'lı Artist
09 Ekim 2017
Açık Dergi haftaya baktığımız Kent Takvimiyle başladı ve karşı yakadan haberleri aldığımız Kadıköy Postası ile devam etti. 
02 Ekim 2017
Açık Dergi'de haftanın ilk gününde haftaya panoramik bir bakış attık Kent Takvimi'nde, ve Murat Mrt Seçkin ile Kadıköy Postası bize destek oldu.