Birsen Ulucan

13 Aralık 2017
14 Kasım'da İstanbul'da Hisar Okulları'nın ev sahipliğinde yapılan Climate Keys etkinliğinde Ömer Madra bir konuşma yapmış ve piyanist Birsen Ulucan da iklim için bir konser vermişti. Piyanist Lola Perin tarafından Bonn İklim Zirvesi'yle eşzamanlı olarak başlatılan Climate Keys kapsamında önümüzdeki yıl dünyanın pek çok ülkesinde iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla konser ve konuşmalar düzenlenecek. İstanbul'daki etkinlikten bir özet izlemek isterseniz burada:
15 Kasım 2017
İklim İçin'de bu hafta, Bonn İklim Zirvesi ile eş zamanlı olarak başlayan ve önümüzdeki yıl boyunca dünyanın pek çok ülkesinde düzenlenecek olan Climate Keys etkinliğini konuşmak üzere piyanist Birsen Ulucan konuğumuzdu. Piyanist Lola Perin tarafından başlatılan Climate Keys dünya çapında pek çok piyanistin iklim için vereceği konserleri kapıyor. Türkiye'de de etkinlik kapsamında 14 Kasım'da Birsen Ulucan Hisar Okulları'nda bir konser veriyor. Etkinliğe Ömer Madra da konuşmacı olarak katılıyor.
07 Kasım 2017
Bonn'da devam eden İklim Zirvesi ile eş zamanlı olarakve iklim değişikliğine dikkatleri bir kez daha çekmek için İngiltere, Almanya, Fransa, Türkiye, Kanada ve Amerika gibi dünyanın pek çok ülkesinde düzenlenecek olan Climate Keys - "İklim Tuşları/Anahtarları" kapsamında konser verecek piyanist Birsen Ulucan Açık Dergi'de konuğumuz oldu.