Tansel Güçlü

Merhabalar,

Yayınlarınızı Avustralya Sidney'den takip eden bir dinleyiciniz olarak bir ricam olacak. Aşağı yukarı hergın hiç sektirmeden Açık Gazete'yi dinleyerek okula gidip geliyorum, yürüdüğüm için bütün programı gün içinde dinleme ve haberleri de alma şansım oluyor.

Yalnız bir şikayetim var!

Podcastleri yükleyen arkadaşlar bazen üst üste birkaç gün veya 2 gün yüklemeyip bir anda yüklüyor, aradaki bir sürü kaçırdığım programın da bir güncelliği ve işlevi kalmıyor benim için haliyle. Ve kesikli olarak takip etmiş oluyorum.

Programı düzenli olarak günlük olarak Podcast'a atabilirseniz çok memnun olurum. Uzun zamandır böyle ama artık canıma tak ettiğinden bir yazayım dedim:) Mesela burada Salı öğlen 3 oldu neredeyse, Pazartesi'nin podcasti hâlâ düşmedi.

Kolay gelsin iyi çalışmalar. Avustralya'dan bir isteğiniz olursa da çekinmeyiniz.

Selamlar

Tansel Güçlü

Merhaba,

İlginiz ve uyarınız için çok teşekkür ederiz. 

Elimizden geldiğince dikkat edip aksatmamaya çaılşsak da, işin içinde insan unsuru olunca bazen aksaklıklar olabiliyor. Bu aksaklıkların dozunu en aza indirmeye gayret ederek anlayışınıza sığınıyoruz. 

Lütfen ilginizi eksik etmeyiniz.

Saygılar, 

Demet Hakman

Teşekkürler Demet hanım.

Özellikle uzaklardaki dinleyiciler için Açık Gazete türü podcastlerin zamanlamasi kritik olabiliyor. Aslında elinizden gelebilirse program sonrası hemen yükleyin derim, zira sadece bir iki saat farkla takip edebilen ülkeler olabilir. Hatta Türkiye'de bile azıcık geç uyanıp tümünü dinleyerek sabah kahvaltı yapan dinleyiciye de ulaşılabilir. Ben şahsen Türkiye'de olsam ve sabah 10 gibi kalkıyor olsam hemen son programın podcast'ini arardım akşamı beklemek yerine. Akşam zaten başka işlere dalıyor insanlar daha çok. Radyo meselesi biraz bu podcast tabanlarına kaymaya başladı diye de gözlemliyorum bu akıllı telefonlarla birlikte.

Netice itibariyle memlekette doıru düzgün dinlenebilecek tek radyo Açık Radyo, hatta artık neredeyse nadir yayın kanallarından biri, televizyonların durumu ortada.

Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Tansel Güçlü