Fahire Göknur Akarca

Merhaba,

Ankara'da bir hastanede asistan hekim olarak görev yapıyorum. Radyonuzu ve özellikle de Açık Gazete programınızı, sizi uzun yıllardır takip eden ve çok seven bir arkadaşım tarafından tanıma fırsatı buldum. Ben de çok beğendim ve takip ediyorum. Sosyal medyayı çok aktif kullanmadığımdan, sizinle mail yoluyla iletişime geçmeyi uygun gördüm.

Sözünü ettiğim bu arkadaşım radyonuza destekçi olarak da daha önce katılmış, ismi Caner Ercan. Ben de onun bu radyoya ve Sayın Ömer Madra'ya olan sevgisini ve bağlılığını bildiğim için onun doğumgününde veya sizin için uygun olan bir zaman diliminde ona bu konu ile ilgili bir sürpriz yapmak istiyorum. Dinleyicilerine açık bir radyo olduğunuzu bildiğim için böyle bir mail yazabiliyorum. Nasıl mümkün olur bilemiyorum ama, bir şekilde, stüdyonuzda Sayın Ömer Madra ile arkadaşımın tanışması ve konuşması mümkün olabilir mi? Bu konuda ne yapabilirim bana yardımcı olabilir misiniz? bu konu ile ilgili ulaşmam gereken başka bir adres varsa lütfen onu bana bildirir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim. Güzel günler.

Merhabalar Göknur hanım,

Zarif mektubunuz ve hakkımızdaki güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz. Dinleyicimiz ve destekçimiz Caner Ercan'la canlı olarak "sürpriz" yayın yapmamız maalesef mümkün olmaz. Ama, önümüzdeki yayın döneminde, özellikle Mart 2018'de senelik dinleyici destek projesi özel yayınında kendisini stüdyomuzda konuk edip onunla sohbet etmekten, yanında getireceği kendi seçimi bir-iki parçayı çalmaktan büyük keyif duyarız. Ankara'dan buraya stüdyolarımıza gelmek çok zahmetli olmazsa siz de onunla birlikte yayına katılırsınız isterseniz.

Bu konuda görüşmek dileği ile. İstanbul'a yolunuz düşerse lütfen ziyaretimize gelin. Ben de tıpkı sizin gibi aktif bir sosyal medya kullanıcısı olmadığım için yazışmalarımızda kolaylık olması için, yayın koordinatörümüz Didem Gençtürk'ün internet adresini de size cc'liyorum.

Sevgiler, saygılar, selamlar

Ömer Madra

Ömer Bey tekrar merhaba,

Bizzat cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim, nezaketiniz beni çok mutlu etti. Tamam, Mart 2018 tarihinden itibaren müsait olan zaman dilimleri ile ilgili ben sizden bilgi alayım, biz çalıştığımız yer ile ilgili de uygun olan zamanımızı hemen bulup programımızı düzenleyip gelelim. Böyle bir imkan oluşursa ben de Caner ile birlikte geleceğim, zahmet ne demek, sizlerle tanışmak benim için de unutulmaz bir an olacaktır.

Bu samimi ve sıcak cevabınız için tekrar teşekkür ederim, ben Didem hanım'dan veya sizden vakit ile ilgili bir cevap bekliyorum öyleyse.

Güzel günler,
Göknur 

Merhaba,

Mart 2018'de gerçekleşecek "Radyo Şenliği"nde sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Yayın takvimi henüz belli değil. Tarih yaklaşınca sizinle irtibata geçeceğim.

Sevgi, saygi, selamlar
Didem