Çağan Kudal

Merhabalar. Öncelikle Açık Radyo'ya emek veren herkese teker teker tebrik ve teşekkürlerimi sunarak sözlerime başlamak istiyorum.

Radyonuzu iki yıldır düzenli olarak takip ediyor ve yayınlarınızı beğenerek dinliyorum. İlk defa dinleyici Destekleriyle Kaliteden ödün vermeden yayın yapan bir radyoya rastladığımı belirtmek isterim.

Bölgesel bir radyo olduğunu bilmeme rağmen oldukça istediğim ve benim gibi düşünen hatırı sayılır bir dinleyici kitlenizin olduğunu tahmin ettiğim bir konuyu sizlerle paylaşmak için yazıyorum. 

Ankara'da yaşayan ve internetten radyo dinlemeyi pek sevmeyen ve doğru bulmayan biriyim. Açık Radyo gibi bir Radyonun en azından büyükşehirlerde (Ankara - İzmir - Bursa) FM bandı üzerinden yayın yapmayı düşünmesi (ve mümkünse uygulaması) taraftarıyım. Çünkü hem programların öğretici ve dolu içerikleri, hem de en sevdiğim yanınız olan gönüllülük bilinciyle yapılan yayınlarınıza herkesin kolayca ulaşabilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Mailimi okumaya ayıracağınız zaman ve vereceğiniz yanıt için şimdiden teşekkür eder, Hep Açık Radyo olarak kalmanızı dilerim...