Akgonca Göztaş, Ataç Besi, Mercan Besi ve Kiraz Besi

Çok sevgili Ömer Madra ve Eraslan Sağlam ve program yapımcısından, destekçisine, radyoda emeği geçen sevgili dostlarımız, Açık Radyo ekibi ...

Muğla ili, Yeşilyurt köyünden hala sayenizde hayata bağlanıyoruz.. Hala televizyonumuz yok.. Her türlü bilgiyi sizden alıyoruz..

Bekarlık döneminde başlayan Açık Radyo'lu günlerimizde 2 ayrı tekil kişi iken, şu an 8 yaşına giren Mercan, gelecek hafta gireceği 6 yaşını iple çeken Kiraz, bahçedeyken dinleyebilmek için yerleştirdiğimiz hoparlörler sayesinde,  köpeklerimiz Pırtık, Guru, kendini bizim aileden zanneden, komşunun köpeği Duman, minnoş yavru modundan çıkıp, tombullaşan kedilerimiz Anne Kedi, Sokak Kedisi, Maviş, Bigözübaşkabigözübaşkaolan, Betmen hala sizin konuk dinleyicileriniz... Bir tek horozumuz Necati abi hakkın rahmetine kavuşarak, dinleyici kitlenizi azalttı ama eminiz ki yeri güzel gönüller ile çoktan doldurulmuştur.

Sizi seviyoruz, bu koca ailenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ücra köşede yaşarken, Açık Radyo sayesinde tanıştığımız, dünyanın küçüklüğüne delalet, program yapımcısı, dinleyicisi, destekçisi pek çok dostumuz oldu, ne mutlu bizlere.. Aslında göründüğümüzden çok daha fazlayız, çok daha güçlüyüz, yılda bir farkına varıyoruz ya da bir vesile ile anlıyoruz..

Ailecek çok sevgiler, selamlar yolluyoruz..

Kalın sağlıcakla..