Anasayfa | Site Haritası | İletişim | About Açık Radyo  
 
E-Dergi online kişiye özel yaşam kültürsanat dergisi

PROGRAM ÖNERİ FORMU

Açık Radyo'da yayınlanan bütün programlar dinleyiciler tarafından gönüllü olarak hazırlanıyor. Siz de 'Ben de Açık Radyo'da bir program yapabilirim' diye düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurup bize yollayın.


Program Bilgileri :

Programın adı:  *
Süresi:
Önerdiğiniz program sözel içerikli ise, lütfen, kapsayacağı konular ve bu konuların nasıl işleneceği hakkında ayrıntılı bir açıklama yazınız:
Önerdiğiniz program müzik programı ise, lütfen, programın teması, müzik türü ve yer vermeyi düşündüğünüz gruplar/solistler hakkında ayrıntılı bir açıklama yazınız:  
Lütfen programa davet etmeyi planladığınız konuklar ve özellikleri hakkında ayrıntılı bir açıklama yazınız:  


Programcı Bilgileri :

(Eğer programı birden fazla kişi ile hazırlamayı düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki bilgileri her programcı için ayrı ayrı giriniz.)
Programcı 1 Programcı 2 Programcı 3
Adı Soyadı:
Tel (ev):
Tel (iş):
Tel (cep):
E-posta:
Adres:
Dilerseniz özgeçmişinizi veya en fazla 1 Mb olmak üzere bir doküman ekleyebilirsiniz.
Dosya ekleme:
Eğer programı birden fazla kişi ile hazırlamayı düşünüyorsanız, lütfen size ulaşabileceğimiz ortak bir telefon numarası ve e-posta adresi belirtiniz. Tek kişiyseniz bu bölümü doldurmanıza gerek yoktur. Doldurmazsanız ilk programcının iletişim bilgileri kullanılacaktır.
Adı Soyadı:  *
Tel:  *
E-posta:
 * ile belirtilen alanlar zorunlu alanlardır. Boş oldukları taktirde form işleme alınmaz.
Formu göndermeden önce lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun.


Önemli Notlar:
1. Açık Radyo'da programlar gönüllülük anlayışıyla hazırlanmaktadır.
2. Açık Radyo'nun yayın dönemleri 6 aylık olarak düzenlenmiştir. Önerdiğiniz programı yayın sıklığını da dikkate alarak 6 ay devam edecek biçimde planlamanızı rica ederiz.
Yaz dönemi Mayıs başı ile Ekim sonu arasında, kış dönemi ise Kasım başı ve Nisan sonu arasındadır.
3. Program önerileri için başvurunuz yayın dönemi başlamadan en az 6 hafta önce yapılmalıdır.
4. Öneriniz, Açık Radyo Yayın Kurulu tarafından kabul edildiği takdirde, bu kabul 6 ay için geçerli olacaktır. Programınıza bir sonraki yayın döneminde devam edip etmeyeceğiniz hususu, Açık Radyo Yayın Kurulu'nun değerlendirmesi doğrultusunda karara bağlanacaktır.
5. Programınız kabul edildikten sonra, program yapımcı ve sunucularındaki değişiklikler veya programa katılması düşünülen sürekli konuklar için Açık Radyo Yayın Kurulu’ndan onay istenmesini rica ederiz.
Teşekkür ederiz.