Açık Dergi'de Eylül 5

Açık Dergi'de Eylül 5

05 Eylül 2017

Eylül yaz rehavetini, ağır gündemi alıp götürür mü üzerimizden? Ya da sonbaharın gelişi bütün bunlara deva olur mu bilinmez ama, uzun süredir ara verdiğimiz Kent Takvimine bu akşamdan itibaren coşkuyla başladığımızı gönül rahatlığıyla duyurabiliriz. İlk yarım saatimizde haberini verdiğimiz etkinlikler, perşembeden itibaren çoğalarak devam edecek.

05 Eylül 2017 tarihinde Açık Radyo'da yayınlanmıştır.

Eylül yaz rehavetini, ağır gündemi alıp götürür mü üzerimizden? Ya da sonbaharın gelişi bütün bunlara deva olur mu bilinmez ama, uzun süredir ara verdiğimiz Kent Takvimine bu akşamdan itibaren coşkuyla başladığımızı gönül rahatlığıyla duyurabiliriz. İlk yarım saatimizde haberini verdiğimiz etkinlikler, perşembeden itibaren çoğalarak devam edecek.

Dergi'nin ayda bir yayınlanan kadim köşesi Müziğin Başka Türlüsü'nde ise Rum Pontus topraklarına uzandık. Sumru Ağıryürüyen ile birlikte hazırladığımız programda Katherina Papadopulou Tokcan ile "Pontus Manzarası", "Anatoli, Anatoli Mou" ve "Kıyı" albümleri eşliğinde bir sohbet sizi bekliyor.

Son yarım saatimizde de Dünyayı Okumak ekibi stüdyoda, yine programın yapımcılarından Akif Pamuk'un uzmanlık alanına odaklandı. Termik Santraller ve İnsan Hakları İhlallerini manşete çektik.
 

Kategori: