Fotoğraflarla 16. Radyo Şenliği'nin dördüncü günü

Fotoğraflarla 16. Radyo Şenliği'nin dördüncü günü

09 Nisan 2019
Fotoğraf: Açık Radyo

Radyo şenliğimizin dördüncü gününde de değerli konuklarımızı ağırlamayı sürdürdük, stüdyomuzda canlı performanslarla müzisyen dostlarımız bizlerleydi.

16. Dinleyici Destek Özel Yayınımızın dördüncü günü Açık Gazete'yle başlarken mikrofonda Ömer Madra ile Can Tonbil vardı. Ardından bu ikiliye Güven Güzeldere dahil oldu.

Açık Gazete'den sonra 'Deniz Aşırı'nı radyo şenliği özel yayını dinleyicilerimizle buluştu.

Daha sonra ise stüdyomuzda canlı bir performans vardı. Müzisyen dostumuz Can Güngör 'sazlı sözlü' bir programla dinleyicilerimizle buluştu. Güngör, şarkı aralarında ise İlksen Mavituna ve 'Bir Baba Indie ile Başköşe' programının yapımcısı Tuğçe Yapıcı ile bir sohbet de gerçekleştirdi.

Radyo şenliğimizin dördüncü gününde canlı performansın ardından dinleyicimiz ve destekçimiz Nesli Ergün konuğumuzdu. ABD'li Ergün, ABD’den Türkiye’ye taşınma hikayesini; ardından da Açık Radyo’yla tanışmasının nasıl gerçekleştiğini anlattı.

=

Ergün'ün ardından bir başka dinleyici ve destekçimiz Mine Taygun stüdyo konuğumuzdu. Tayfun, Açık Radyo’yla tanışmasının hikayesini anlattı; seçtiği parçaları dinleyicilerimizle paylaştı.

Günün ikinci perfmansı ise müzisyen dostlarımız Ceyl'an Ertem ve Cenk Erdoğan'dan geldi. İkili, şarkı aralarında ise İlksen Mavituna ve 'Bir Baba Indie ile Başköşe' programının yapımcısı Tuğçe Yapıcı'nın sorularını yanıtladı.

Canlı performansların ardından 'Dünyanın Cazı' programının 16. Dinleyici Deskek Özel Yayını özel programında Didem Gençtürk ile Mahir Ilgaz bizimleydi.

16. Radyo Şenliğimizin dördüncü gününden diğer kareler de şöyle;